Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez szellem lehetett nagyon...

Ez szellem lehetett nagyon beparáztam?

Figyelt kérdés
Még régebben Felénekeltem egy dalt a gépre és amikor visszahallgattam hallottam hogy a nevemet mondják suttogva.Gondoltam hülye vagyok..Megint visszahallgattam és megint mondta.Én hülye úgy befstam hogy fogtam kinyomtam a gépet és az ágyra futottam.Annyira jó lenne pedig visszahallgatni.Nagyon durva volt.Ez szellem lehetett?
2011. okt. 13. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen,tuti az volt!!!!!meg ne hallgasd!besz@rsz!
2011. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
meghallgatnám én is, nem tudod elküldeni? újságíró vagyok
2011. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

na ez engem is érdekelne...rakd fel youtubera.


20N

2011. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De írtam hogy elveszett az a rhadt hangfelvétel....Pedig én is úgy visszahallgatnám.Most gondolom azt fogjátok hinni hogy kammu pedig esküszöm hogy nem hazudok de nem tudom sehogy bizonyítani.
2011. okt. 13. 14:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Az nem szellem volt, hanem Reptoid.
2011. okt. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
16%
nem írtad hogy elveszett a hangfelvétel! Fake
2011. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mi fake te idióta??:D Írtam hogy kinyomtam a gépet és hogy annyira jó lenne visszahallgatni..;) Szerintem először alaposan olvass át valamit és utána beszélj..:D
2011. okt. 14. 12:57
 8/13 anonim válasza:
100%
Én is hallok hangokat ;) de nem értem én sem :-/ és senki nincs a közelemben akkor van ez... úgy tud idegesíteni . . . és egyet jól vés az eszedbe: SOHA NE FÉLJ A SZELLEMEKTŐL!
2011. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!

Én is látok egyet s mást...pl..leesik vmi (amit huzatra fogok:D) meg suttogást hallok és úgy érzem mintha mindig figyelne és követne vmi:S

Már kb egy éve tart de nem hagy..

2011. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor belelihegett valami a fülembe:-) 20 éves létemre sírva rohantam ki a szobából..
2011. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!