Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy előre megéreztetek dolgokat és az beteljesült?

Figyelt kérdés

Volt, hogy megéreztem hogy nagymamámmal történni fog valami, és erre egy hét múlva kórházba került, és utána rá egy hónapra meg is halt. :(

De persze jó dolgokra is gondolok, pl:, hogy amikor terhes voltam megéreztem hogy fiú lesz és fiú lett.

Kérlek írjátok le véleményeteket, és az ehhez hasonló tapasztalatotokat.


2011. aug. 31. 10:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én régebben mindeen nepbol valamit előre megálmodtam
2011. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Szinte 100 százalékosan bejönnek a megérzéseim.

Egy csomó mindent tudnék mondani.

Egyetemi felvételi, vizsgák, mellette munka keresés.

Mindenről tudtam, hogy be fog-e jönni, vagy nem.

És, ha úgy is nézett ki, hogy nem lesz jó, én érzetem, hogy semmi baj nem lesz, jól fogok kijönni belőle.

Úgy is lett.

Szerelemmel is.

Tudtam, hogy találkozni fogok valakivel, aki fontos lesz nekem, azon az este, nem tudtam, de érzetem, és ezért maradtam, pedig már mehetnékem volt.

Így lett.

Nagyon jók a megérzéseim, és hallgatok is rájuk.

2011. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak megérzéseim, de többnyire akkor tudom, hogy azok voltak, amikor beteljesültek, és nem csak rosszak, hanem jók, vagy közömbösek is.
2011. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

egyszer volt egy nagyon abszurd álmom.

A fiamat, úgy, hogy nem volt eszméleténél és "csak úgy az ágyból" felkapta a szél.

Vitte az autópályán az autók között, ide oda dobálta.

Én rohantam utána, hogy megmentsem,közel értem hozzá, de sosem értem utol. A férjem ébresztett fel mert zokogtam álmomban... Ezek után kb egy héttel kiderült, hogy a fiam súlyos cukorbeteg. Talán azt jelentette az álom, hogy valamitől nem tudom megvédeni, hiába küzdök. :(

2011. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én az órákat szoktam megérezni, tehát ha egy tanár egy nem várt röpdogát megírat, azon én nem lepődök meg, mert biztos, hogy előtte megálmodtam. Haha.és csak én tudtam. Sajnos multkor azt álmodtam, hogy másnap jönni fog egy telefon az uncsitesómtól du. 14 40 körül, (épp, mikor tévézek), és közli velem, hogy a már 2 hete kórházban levő nagyapám meghal.Sajnos így is lett. Másnap, 14 40-kor épp készen lettem a leckékkel, egy kicsit leültem tévézni, és egyszer csak ( 14 44-kor) megszólal a telefon. Az uncsitesóm volt, hogy a nagyapám meghalt.
2011. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Velem 2-szer volt ilyen h megéreztem h mi fog történni.

Az első:

2 évvel ezelőtt én és az unokatesóm mamáméknál voltunk, és ő elkezdett panaszkodni h fáj a háta ha lehajol. Mamám azt mondta h biztos a veséd . De én rákra gondoltam. Aztán unokatesóm másnap elment az anyjával az orvoshoz és estefele felhívja mamámékat és mondják h rosszindulatú dagantan. Sajnos ő 6 hét után meghalt. Olyan furcsa volt , hogy így megéreztem h mi lehet a baja, pedig nem voltunk szoros kapcsolatban csak néha találkoztunk de akkor sem beszéltünk sokat.

Második: Papám nagyon beteg volt de amikor vért kapott jobban lett . Ez így ment hónapokon át és egyszer az iskolában olyan furcsa érzésem volt ideges voltam mindig csak rá gondoltam és éreztem h ma valami történni fog vele, és még aznap meghalt:( Pedig előtte való napokban még nem is sejtettem h valami történni fog vele .

2011. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálam volt már ilyen, és nem halgatok szinte sosem rá! ez egy tudatalatti megérzés, azt mondjál, ha ilyen éérzésed támad halgass rá, mert ez a te célodat szolgálja, amolyan útmutató, tehát ha a megérzéseidre hallgatsz, sikeresebb is lehetsz, én például multkor mentem a járdán, és az az érzésem támadt, hogy az utca végén találkozok egy ismerősömmel... és lám ott jött biciklivel xD
2011. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sokan írjátok a halál megérzését...

Nekem is volt egy ilyen.

Egy ismerősöm rákos volt, áttétes, tudtuk, hogy menthetetlen.

Este feküdtem a szobámban, télen, tehát csukva volt az ablak.

És a nagy pálma levelei elkezdek mozogni, mintha fújná őket a szél.

Rögtön arra gondoltam, hogy az ismerősöm meghalt.

Ez hétfőn volt.

Szerdán találkoztam egy lánnyal, aki mondta, hogy az illető férfi meghalt.

Kérdeztem, hogy mikor.

Azt mondta, hogy hétfőn este.

Nem lepődtem meg.

Tudtam!

2011. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Velem nem de anyámnak képességei vannak, előre megmond dolgokat, amelyek megvalósulnak és idősebb rokonaink halálának időpontját is megmondta már előre,volt akinek napra pontosan. Bejött...
2011. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!