Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditáció, ez most jó volt...

Meditáció, ez most jó volt vagy rossz?

Figyelt kérdés

Ma meditáltam először. Ezt a leírást követtem:

[link]

Amikor kellőképpen ellazultam lilás, feketés felhő szerűségeket láttam magam előtt. Néha, néha bevillantak arcok, emberek, akiket nem ismerek.

Ez egy megszokott jelenség vagy csak beképzeltem az egészet?


2011. aug. 21. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet félálomban voltál és csak álomképek voltak.
2011. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez jól sikerült. Én szoktam kérdezni dolgokat, és akkor szoktak képek jönni. Nagyonjó mozizni. Megvárom mig az összes gondolat amit az agy dob elmúlik és ha teljesen kiüresedem akkor szoktam kérdezni. Szupi, ha láttál képeket jegyezd fel egy füzetbe, később rájössz kik ők, majd ha megismered a jövőben őket, sokat segít.
2011. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi! Mentettem!
2011. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Megpróbáltam újra, de nem sikerül. Lehet, hogy azért, mert amikor először csináltam nem volt itthon senki, nem voltak háttérzajok. Nektek milyen volt az első időkben? Nehezen ment?

2011. aug. 21. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A meditáció úgy szükséges a léleknek, ahogy az izomnak a mozgás. Ezt te rossznak neveznéd, Kérdező?
2011. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a "rossz"-t, hogy jó irányba mentem-e vagy sem. Mivel ezidáig sohasem foglalkoztam ilyesmivel, nem tudtam, hogy mire számíthatok.
2011. aug. 21. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tejesen más fajta meditációkat csinálok, ebben nem tudok segíteni, sajnálom.
2011. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!