Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veszélyes lehet szellemet idézni?

Veszélyes lehet szellemet idézni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 22:29
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

"de tudod akinek nem inge ne vegye magara.."

Felesleges leírni, hiába is lenne értelme ezt a sémát követni. Az ember így működik, persze van kivétel.

2011. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok kicsit optimista, és tény, hogy a testünk fontos az életünk irányításában, de hála Istennek azért nagyon sok emberben ott van még az eredendő jó, és a jóra való igény!
2011. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 Tezi ***** válasza:
nem felesleges leirni.. hiszek abban hogy nehany ember szemet felnyitom.. es elkezd gondolkodni.. mit is tett.. es mit nem.. szoval szerintem kicsit sem felesleges leirni ezeket a dolgokat.. de persze.. az emberek nagy reszen nem lehet segiteni..
2011. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
ja .. a hirtelen megteert baaraany szindrooma .. gyilkolunk .. olunk .. paraaznalkodunk aztaan berohanok geepfegyverrel oszt oszebuujtok mint a feergek ees hirtelen szeretitek egymaast meg isten neveevel aztkeerditek mieert .. pff .. ember
2011. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 Tezi ***** válasza:
mejen valahol legbelul minden lenyben ottvan.. persze a demonok ezalol kivetelek.. de az h van es az h hasznalni azt a josagot ami bennunk van az nem ugyanaz.. sajnos.. tenyleg az allati osztonok es az erzesek iranyitjak az embereket.. persze nem azt mondom h legyunk erzeketlenek.. nem.. de a felszines erzeseket el kell nyomni hogy csak a tiszta joszandek es szeretet legyen bennunk.. de ettol jo mesze van az emberiseg.. es ezert irta Cloud hogy az emberisegnek vesznie kell.. en nem gondolom igy.. de valami nagy dolognak kell tortennie ahhoz hogy az emberek helyes utra terjenek..
2011. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
emleexel Tezox mikor a nagy zivatarba meg villamokba kintwoltunk nagy nyugodtam ees nevettuk az embereket mien szanalmasak .. beszeelni se tudtak a feelelemtool nemhogy laabon aalni :D .. aza foo h eloozoonap en wagyok a legeeny a buliba een ezzel baszatn een azzal ... ien kocsim wan olyan kocsim wan ees wagyok a jani :D :D :D ... oszeroskad egy kis villaamra es mindjaart isten hiivoo lesz :D :D :D
2011. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
te engem feereeertesz .. een az emberiseeg veszteet nem testileg eertem hanem ahogy ook mondjaak lelkileg .... ez kell ide isteni csapaasok h roskadjon osze minden leelek a feelelemtool ees aki nemhajol meg elottem az .... haat no .. ilyen nemlessz :)
2011. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
zold fuluu wagy meeg testveerkeem :P
2011. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 Tezi ***** válasza:
te meg nyalgep..:D
2011. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

Cloud! Vezérlőpult, Területi és nyelvi beállítások, Nyelvek fül, Részletek, Hozzáadás, magyar, magyar, OK, OK, OK. Ezután Alt+Shifttel tudod változtatni a különböző billentyűzetkiosztásokat.

Léééégysziii :D

2011. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!