Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell ugy idézni szellemet...

Hogy kell ugy idézni szellemet hogy ne legyen veszélyes?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 12:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
sztem ne idézz! Minek zaklatod őket? Meg amikor mi idéztünk akkor meghalt mindig vkinek egy rokona a legelsőnél egy unokatesó aztán egy nagymama szal ezzel vigyázz! Elvileg kört kell magad köré rajzolni mondjuk én azót nme hiszek a szellemekben!:) De te tuod hajrá
2009. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
mivel szellemek nem léteznek, nyugodtan idézheted őket, semmi gáz nem fog történni. O_o
2009. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

előző: már miért ne léteznének?

én egyszer idéztem pár barátnőmmel. viccnek szántuk, de végül eléggé beijedtünk tőle. délután volt, sütött a nap, az udvari asztalnál csináltuk (közben a fizikaházit csináltuk xD) és hirtelen hideg lett, pár perccel később pedig csomó felhő gyűlt felénk. a szellem "nem érkezett meg", de ez nagyon ijesztő volt. azóta nem csináltam ilyet.

hogy a kérdésedre is válaszoljak: szerintem azt is keresd ki, hogy kell őket elűzni, ha komolyan ezt akarod csinálni. sok sikert. vigyázz magadra:/

2009. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

A szellemidézés bűn. ne tedd. csak a gonoszt szabaditod magadra. es veszelyes...engem honapokig zaklattak utána. lehet jó kalandnak bizonyul, előbb utóbb megbánod. Szeretsz játszani? magaddal? OK

es az elozo kommolonak: nem mindenki tud szellemet idézni. látom neked nem sikerült. ugy az emberek 35% tudja csak

2009. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
A Biblia is tiltja. de mostanaban persze ki a fene gondol a Bibliára? Igaz amit ott irt, h a vilag egyre rosszabodik, az emberekben kihal a szeretet es sokasodik a gonosz...
2009. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösy szépen.Igazatok van ha megpróbálom vékony jégen játszom a tűzzel.Azt nem tudjátok azt hogy kell hogy meglássam a szellemeket nem megidézett alakjukban?
2009. okt. 11. 09:12
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia.

Először is gondold végig hogy még mit szeretnél elérni életedben.Ha ezzel megvagy érd el a kitűzött célodat és élvezd az életed amig még meg teheted.

Ne zaklasd a lelkeket ők azért mentek a "túlvilágra" hogy békére nyugalomra találjanak.Ne zaklasd őket feleslegesen és főleg me nem tudatlanul tapasztalatlanul.Rengeteg hülyeséget irkálnak az interneten hogy rajzolj köröket meg minden marhaság... Ha a lelkekkel szeretnél kapcsolatot elérni akkor sok esélyed lenne de természetesen csak akkor ha a szándékaid "nemesek". Van rengeteg olyan dolog amivel ön kívületi állapotba hozhatod magad. PL.: Asztrál utazás.

Nagyon élvezetes és érdekes dolog. Közel a lelkek szintjén vagy az "utazás" alatt de minimális a kockázat hogy kárt teszel az életedben.

Én személy szerint nem ajánlom a lélek idézést mivel nem tudod hogy mit szabaditol magara és a környezetedre.

Ez nem egy film itt nem pengék fognak repkedni körülötted meg kések esnek meg rád omlik a ház.... stb Mint pl.: a Végső állomás folmakben... és még sok helyen.


A lelkek az elmédre hatnak szörnyű betegségeid lehetnek amiket nem leszek csak úgy magától gyógyszerekkel kezelni. Majd utána meg szaladgálsz minden féle hamis jövendő mondókhoz meg mit tudom én kikhez akik sok pénzért csináltak valami teljesen felesleges "hókusz-pókusz" amivel lehet hogy csak rontanak a helyzeteden... és elveszik az összes pénzedet.


Szóval gondolkodj rajta és ha még is zaklatni szeretnéd a lelkek nyugalmát akkor csak anyit mondok neked hogy sok sikert.... a hátralévő életed rövid vagy hosszú szenvedéseihez.

2009. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

télleg ne csináld!! valamikor én is szívesen kipróbálnám, de nem szabad ... egyik barátnőm sokat csinált és nagyon durva dolgok folynak a lakásán, én is tapasztalom néha ...

és amiket álmodni szokott ...

2010. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azt úgy sosem fogsz tudni,mert ez egy veszélyes dolog!Minek akarod zaklatni őket?

először érzed hogy ottvan..utána nem tudsz aludni,majd különös dolgok történnek,és mindíg félni fogsz egyedül,senki nem hiszi el,amit láttál,s végül a pszichiátrián töltöd életed hátralévő részét!Tetszik?Ha nem,felejtsd el a szellemek zaklatását,mert egyesek nagyon csúnyán jártak a kíváncsiságuk miatt!!!!!

2010. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszer haverommal Kurt Cobain szellemére gondoltunk poharazós technikával de csak rövid ideig.semmi nem történt.jó pár évre rá egyszer arra ébredtem álmomból,hogy egy vékony hosszú szőke saját arcába lógó hajú férfi folytogat...nos nem volt kellemes...olyan félálom szerű állpaot volt de nagyon valóságosnak tűnt.szóval inkább ne idéz mert nem lehet tudni mi fog történni.különben is ha akarnak valamit majd közlik veled.
2010. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!