Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről hallott valaki valamit?

Erről hallott valaki valamit?

Figyelt kérdés

Szóval valamelyik éjszaka néztem a nat geo-t(vagy a spektrumot, vagy valamelyiket, már nem emlékszem) és ott valami nagy öreg mondta, hogy 2029.április 13.-án valami kisbolygó vagy micsoda elég közel fog elhaladni a föld mellett, ami veszélyes is lehet.(az a baj, hogy hajnali 4-kor volt így eléggé haloványak az emlékeim, de egyet megjegyeztem, hogy viccelődött, hogy mi van ha péntekre esik.)

Szóval nem tudja valaki melyik műsor lehetett az, vagy valami linket ilyesmiről?

(bocs, hogy ezotériába írtam, de a tudományba túl komolytalan lett volna így, hogy csak foszlányokra emlékszem.)


2011. okt. 7. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"bocs, hogy ezotériába írtam, de a tudományba túl komolytalan lett volna így, hogy csak foszlányokra emlékszem."


lol?

ez kb olyan mintha a szerelem-szexbe írnád a sütireceptet, mert nem vagy benne biztos, hogy finom.

2011. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, hát itt szoktak reptoidokról, meg minden szirszarról dumálni, lehet ez se komolyabb annál.:)
2011. okt. 7. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
ez nem komolyabb pff
2011. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ki vagy te hogy eldöntsd ezt?
2011. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Spektumon van olyan műsor h Megakatasztrófák valószínűleg az lehetett
2011. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A google legyen a baratod!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A google a barátom, köszönöm, de most nem rá támaszkodtam, mivel az is érdekelt, hogy mit gondoltok ti. (mivel a műsort én is láttam, csak gondoltam ti is hozzáadjátok a saját gondolataitokat)

A többi választ köszi.

2011. okt. 7. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár kattintással meg lehet tudni, hogy péntekre esik-e, de ez nem sokat javít vagy ront a helyzeten. Még szerintem aludhat rá párat minden tudós, hogy veszéllyről beszéljen, amikor még annyi minden pontosíthat a jelenlegi páyameghatározásban.
2011. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!