Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A youtube-n talaltam nagyon...

A youtube-n talaltam nagyon sok olyan meditaciot, ami kulonfele frekvancias hangokkal mukodik. Mennyire van ennek valos alapja?

Figyelt kérdés

Esetleg valakinek van valami tapasztalata? Letezik ez a DNS "javitas" hangokkal?(DNA repair angolul)

http://www.youtube.com/watch?v=gm7ZL-PrYd8&feature=related


2011. szept. 16. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A videók sok hangtartományban adnak hangot, ráadásul a videó tömörítéskor rommá torízítja. pl a 698 HZ az egy folyamatos unalmas búgás lenne. Maga a zene tényelg megnyugtat, ha fejedre rakod a fülest és lefekszel pihenni.


DNS javítás az teljes nonszensz, aki ijet ajánl, az hétköznapi csaló.

gondolkozz az alábbiakon:

-mit jelent a javítás? eltört? módosítja?

-és ha módosítja akkor életképes marad?

-honnan tudja a hang, hogy mi a jó szerkezet?

-esetleg önmagát javítja ki? de mi alapján, honann tudja mi volt a jó?

-folyamatosan hanghatások alatt vagyunk pláne városban (alacsony frekvenciával), azok nem módosítják?

-ki az, aki ezt kimérte és megállpította, hogy ez a jó frekvencia a DNS javításhoz?

-ha ez ennyire jó, akkor miért nem frekvenciákat írnak fel az orvosok? Vagy ha ők a gyógyszergyárak által vannak megvesztegetve, magukat és családjukat miért nem hangterápiára viszik?


Az ezotéruia a hülyék áltudománya, ami nagyon nagyon sok pénz kifizetésén alapul. Hangterápia, virágterápia, gyógykristályok, energiapiramis, inga, rontás, sejtlátás, számmisztika, horoszkóp.

Mind mind a lehúzáson és az áltudományosságon alapul kihasználva a tudatlanságot.

2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudom mi ez de nagyon jó a hagja:) nekem tetszik!
2011. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!