Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mind két szemszögből kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mind két szemszögből kíváncsi lennék a véleményekre elhagyott és elhagyó? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk a párommal.4 éves kapcsolat volt nagyon szerettük egymást!Az utóbbi időben elég hülyén viselkedtem cseszegettem és le akartam kötni(mármint gyerek,házasság),amitől ő kissé megijedt.Úgy érzi nem szeret már úgy és ezért elhagyott!Tudom hogy hülye voltam de ezt akkor nem vettem észre ő meg nem beszélte meg velem,hogy neki ez így még nem stb...Eddig nagyon reménykedtem és kimutattam mennyire szeretem és vissza akarom kapni...most megtudtam,hogy van valakije igazából egy kis fiatal csaj aki jó az ágyban és el van vele,de nem szerelmes és nem is tervezi,hogy valakivel komoly kapcsolatba kezd.Élvezi a szabadságot.Elég sok mindenünk megvolt és normális életünk,most nagyon nullán van újra kell kezdenie mindent.Nekem azt mondja,hogy nem akar tőlem semmit és neki ez jó így bár azt mondta,hogy azt nem mondja hogy soha!Viszont sok cucca nálam van még,pedig lett volna ideje elvinni.Egy munkahelyen dolgozunk ott is megkeres,néha indokkal de sokszor csak odajön beköszönni vagy ilyesmi...bár azt mondta,hogy barátként szeret és nem fog kerülni de mégis néha nem az jön le inkább mintha nem akarná elvarrni a szálakat...vagy nem tudom de én nem így viselkednék ha valakitől meg akarnék szabadulni.Most megfogadtam,hogy nem fogok vele jófejkedni törődni a dolgaival.Majd megoldja.Persze nem akarok rosszba se lenni segítek ha olyan van ő is segít nekem ez így oké,de nem loholok tovább utána.Élem az életem.Kíváncsi leszek mit szól hozzá és mikor fog pofára esni.Ismerem őt és van egy olyan érzésem,hogy jön ő még hozzám...bár lehet,hogy nem.Én szeretem nagyon de tovább nem csinálok hülyét magamból!Ti mit gondoltok?Lehet ebből még valami majd később?
2011. szept. 24. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hány évesek vagytok. Mivel mindketten dolgoztok, feltételezem, hogy elmúltatok 20.


4 év hosszú idő. Ennyi idő után már el kellene dönteni, mit akartok egymástól. Te "le akarod kötni". Házasságra, családra vágysz. Nincs ebben semmi rossz, sőt. Ő - amennyire kivehető a levélből - nem így gondolja. Inkább kilépett a kapcsolatból, sőt hamar talált valaki mást. Ez tiszta ügy lenne, de akkor miért somfordál oda hozzád? Valószínűleg azért, mert még mindig sokat jelentesz neki. De nem mer elköteleződni. Nem érett még a családalapításra. És sajnos nem tudhatjuk, mikor lesz az, az lesz-e valaha. Erősnek kell lenned, le kell zárnod ezt a kapcsolatot, és keresni valakit, akinek felesége lehetsz, akinek gyerekeket szülhetsz.

2011. szept. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az az igazsag, hogy ebben a helyzetben vagyok en is most es nem szakitottunk meg minden kapcslatot mi sem es nem ertem, hogy mi van en is szertenem a folytatast mar bolondulok meg annyit gondolok ra egyikunknek sincs senkije tudomasom szerint


persze, hogy lehet meg csak lehet kell ido neki, hogy vegig gondolja az egszet en igy latom, nemis dolog amit elvarunk toluk kell merlegelje a helzetet


mi is 2 evet toltottunk egyutt es csodalatos volt mind kettonknek, csak ugy eldobni 2 evet nem konnyu es nalatok sem 4-et,fura, hogy nem gondolnak az elejen mar erre a pasik mivel nem olyan mint az iskolaba, hogy tart pl. 2 evet es utanna lejart megy mindeki maga utara valamiert csak velunk ultek es nem hiaba hamast akart volna akkor mar reg elkellett volna huzzon a budosbe nelkulunk, de lenne az elet rendje, hogy ialakuljon valami


nem tdunak felelosseget vallani felnek alekotelezettsegtol errossen a ferfiak, hogy elvesszuk a szabadsagukat pedig nem igy van mert csak nyerhetnek egy jo kapcsolatbol,sokszor van ugy, hogy visszasirnak mert a kovetkezo kapcsoltat nem ugy sul el ahogy szamitottak es nem erzik jol maagukat benne es hianyolni fognak foleg ha jo volt a ti kapcsolatotok


en probaltam massal de hianyoltam az ujbol bizonyos dolgokat es sirtam volna vissza a regit mert az volt nekem a legjobb

2011. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attol, hogy baratsagos veled, meg nem biztos, hogy akar is valamit. CSak intelligensebb az atlagnal, esesetleg ugy gondolja, hogy 4 evet nem szabad csak ugy lehuzni a wc-n. A szerelem elmult, de attol meg lehettek baratok, nem kell ellensegkent elvalni.

En 8 ev utan hagytam ott az exem, azotais tartjuk a kapcsolatot, neha meg el is jon hozzam dumalni, mert ahogy omndtam, 8 evig egyutt voltunk, az azert jelent valamit.

2011. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha vissza akarna menni, visszafogadnád?


Később még bármi lehet belőle szerintem. Most kicsit éli az életét, aztán ha az a típus, akkor lenyugszik és belátja, hogy most már biztonságra van szüksége, hogy legyen kihez hazamenni. És ennél a pontnál vagy Te jössz a képbe, vagy pont amiatt alakul így, mert talál egy nőt, aki mellett megállapodna.

2011. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!