Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A lányom látja a Tesómat?

A lányom látja a Tesómat?

Figyelt kérdés
Testvérem idén januárban halt meg. Van egy 2 éves lányom, aki mostanában emlegeti a nevét és különböző helyekre mutat a lakásban. Amikor megkérdezem, h mit lát, akkor újra mondja a Tesóm nevét... Szerintetek a gyerekek tényleg látják őket? Vagy egyszerűen csak emlegeti?
2011. szept. 24. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Huhh...ez egyszerre érdekes és hátborzongató! :S

A gyerekek, azt mondják,látnak olyat is,amit mi felnőttként nem.

Biztosan van valami oka rá, hogy emlegeti! Ki tudja..

2011. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a gyermekednek az arc kifejezeset, de ne feltunoen, es viselkedj termeszetesen. Elkepzelheto, hogy latja a kislanyod, de fontos, hogy termeszetesen viselkedj, ne felj.
2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ismerősékkel hasonló eset történt temetőben.
2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

2 éves jaj istenem, azért ne ezotérikus szellemben neveld, mert akkor nem fog küzdeni semmiért és ha nem sikerül valami akkor azt a gonosz szellemekre fogja fogni.

Légy jó anyuka.

2011. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj, dehogyis nevelem úgy!! Egyszerűen csak érdekel, kit lát...
2011. szept. 24. 23:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Próbálom minél természetesebben venni ezeket a szituációkat, de nagyon nehezen megy, mert minden alkalommal megdöbbenek. Mindig azt hiszem, rosszul értem amit mond, pedig nem.

Az érdekes az egészben az, hogy bár fotón tudja ki ő, mindig mutatjuk neki. De utoljára személyesen majdnem egy éve találkoztak, amikor még alig volt egy éves...

2011. szept. 24. 23:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, mivel millió és millió ilyen eset történt már, nem hiszem hogy a szülők diliztek be azért mert elhiszik hogy a gyerekük látja az elhunytakat..lehet én vagyok ehhez ilyen naiv, de ha konkrétan mutogat valamerre és a nevét mondja akkor mi lehet? Egy 2 éves gyerek nem tudja még megjátszani magát és szórakozni a szülővel..

Szóval szerintem igen, őt látja.

Az elvetésért pedig részvétem.

2011. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csak arra gondolok, hogy ilyenkor még a fantáziájuk is olyan élénk. De igen, igazatok lehet. Valószínűleg tényleg látja...

Köszönöm a hozzászólásokat- és a részvétnyilvánítást is...

2011. szept. 24. 23:25
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Látja.

Ilyenkor ne ijedj meg, és ne is mondd rá, hogy butaság, vagy nincs ott. Minden gyerek ilyen csodálatos képességekkel születik, csak az "okos" szülők kinevelik belőlük a saját félelmeik miatt...

Ne hallgass a kételkedőkre, mert gyermekpszichológiát tanultam nem kevés ideig, és akármilyen furcsa, tanultunk erről is-hogy mennyi mindent látnak meg, amit mi nem....

2011. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az érdekes az egészben az, hogy bár fotón tudja ki ő, mindig mutatjuk neki. "


Mindig mutatjátok neki, gondolom sokat beszéltek róla. Akkor min csodálkozol, hogy a gyerek emlegeti?

2011. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!