Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kapok folyton olyan sracot aki szeret, de megse ul velem? En vonzom az ilyeneket anelkul h tudnam?

Figyelt kérdés

2 ev utan,szakitott velem a baratom, mert felt h hazassag lesz, es nem szorakozta ki magat, s neh kesobb megbantson megjobban,bar szeretett...20ak vagyunk..valahogy sikerul tultennem magam, osszejottem egy regi ismerosommel, aki 1 honap utan ugyanazzal jon, h nem velem van a baj, de fel h megbant es nem fogja beleelni magat, s nem tudja mit tegyen..Bar azelotti este mondta h szeret.Elottem levo kapcsba nagyon megbantottak,s azt mondta h tobbet soha nem akar csalodni,s nem is fog.Gondoltam megint ettol fel.

Miert futnak el ha szamitok nekik? Hazudnak? Vagy ennyire felnek egy ujabb csalodastol?


2008. júl. 29. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég érdekes gondolkodásuk van az exeidnek.. Vagy lehet hogy bennem van a hiba, de ha szeretek valakit akkor nem hagyom ott ilyen indokkal (sőt, semilyennel:))
2008. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég szerencsétlen, hogy ilyen pasikat találsz meg. Ha szeretnek, nem hagynak el.
2008. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban szereti az ember a másikat,akkor nem futnak el azzal,hogy ők félnek a csalódástól vagy úgy,hogy nem szórakozta ki magát 2 év után...Ezt inkább gyávaságnak és nem valódi szerelemnek mondanám.
2008. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
akkor egyiknek se voltam fontos? v az a baj h fiatalok? Mit csinaljak h normalis gondolkodasu ferfiakat kapjak?
2008. júl. 30. 00:12
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, ha szeret valaki akkor nem hagy ott téged ilyen ócska indokokkal. Valószínűleg nem is szerettek igazán, és nem tudtak jobbat kitalálni.

Türelem, majd találsz egy normálisat is, fiatal vagy még.

2008. júl. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha szeretsz egy lányt, nem hagyod ott. Egyáltalán.
2008. júl. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valószínüleg fellángolás volt részükről,már bocsi,de ha vki vkit igazán szeret azt még kidobni is alig lehet.Szerintem te párkapcsolatbeli téren a kisfiús gondolkodásúakat vonzod,nem tudnak rád semmi rosszat mondani ezért ezzel indokolják a szakítást hogy félnek a csalódástól!Ami persze kamu!Miért nem idősebb palival foglalkozol,aki mondjuk 5-7 évvel idősebb nálad,az idősebb pasik komolyabbak,érettebbek.És mielőtt össze jönnél vkivel,kérdezd meg tőle miért szakított az előző csajával,így ki tudod szűrni az ilyen pasikat,persze még így is lehet kivétel.Sok sikert és pasizást!:-))
2008. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az volt a gond h tartanak a csalódástól, az lehetséges hogy az gond h még nem tombolták ki magukat mert nem szokás 20 évesen ilyenen gondolkozni mint házasság meg hasonlók, ahhoz ti még kölykök vagytok és alapotok sincs rá, de az tuti h én így nem tudnám otthagyni azt ait szeretek hogy még nem tomboltam ki magam! És semmi köze annak hogy valaki hány éves ahhoz hogy szeret e téged vagy sem! És te se törd még 20 évesen ilyen baromságon a fejed hogy összekötöd magad valakivel, mert belefoghatsz a szarba!
2008. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

en ugy erzem kiszorakoztam magam, csak egy nomalis gondolkodasu ferfit szeretnek. Es utolso elotti hozzaszolonak annyit, h en is nagyobb sracot szeretnek, de mind a kicsiket vonzom, es nem tudom miert..

en is nagyobbat szeretnek...

2008. júl. 30. 10:57
 10/17 A kérdező kommentje:
en ugy erzem kiszorakoztam magam, csak egy normalis gondolkodasu ferfit szeretnek. Es utolso elotti hozzaszolonak annyit, h en is nagyobb sracot szeretnek, de mind a kicsiket vonzom, es nem tudom miert..
2008. júl. 30. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!