Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Atlantisz. Vélemények?

Atlantisz. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szóval eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de tegnap 2 műsorba is belefutottam és furdal a kíváncsiság. :)

Szerintetek létezett vagy csak kitaláció? És ha létezett, merre? És kik is lehettek ők valójában?

(tegnap a műsorban voltak hihetőbb és eléggé vad sztorik is)

A kérdés adott, szabadjára a fantáziával.:)


2011. okt. 3. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit találtak ott. Nem Port Royal-ról kérdezel most?

[link]

Ha más, kérlek linkelj cikket róla, érdekel. Köszönöm. :)

2011. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem tudok linkelni, abban a műsorban volt, amit írtam fentebb.(az igazság nyomában - Atlantisz).

De az is tetszik, amit te linkeltél, köszi.

2011. okt. 4. 19:23
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Atlantisz egy közel 2000 évet megélt civilizáció fővárosa volt, amely az i.e. 5-3. évezredig volt lakott és a mai Fekete-tenger területén terült el. Akkoriban az embereknek jelentősen magasabb volt az átlagéletkoruk, valamint fejlettebb intelligenciával is rendelkeztek mint a mai emberek. Ez a civilizáció i.e. 2370-ben pusztult el ismeretlen módon. Annyi biztos, hogy ma a tengerszint alatt több száz méterre fekszik.

..ez nem vicc :D

2011. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

HA még nem olvastad volna, biztos fog érdekelni

[link]

2011. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár még csak csak az elejét olvastam el, jónak tűnik.:)
2011. okt. 23. 21:10
 16/18 anonim ***** válasza:

egy olyan társadalom lehetett, ami a végére csúfosan elfajult


az uralkodó rassz bizonyos tagjai túlélhették a katasztrófát (szellemi testben)

és most a jelenlegi Földet befolyásolják és igyekeznek uralmuk alá hajtani (főleg) az USA-n keresztül


mit gondoltok, mit jelent a sok "Atlanti"-kifejezés a nagyhatású szerződésekben?

2012. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Létezett és még ma is létezik valamilyen szinten. (nem véletlenül teszik közimádat tárgyává)


Az "atlantiszi ravaszság" mindig is közmondásosan hírhedt volt.

2013. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetett egy ilyen civilizált nép (ha már abból kiindulunk hogy a piramisokat hogyan építették) akik valamilyen természeti katasztrófa során a múlt feledésébe merültek. Meg persze ez a történet már több ezer éves és máig fenn maradt. Ami nem semmi. És persze vannak kételkedők. Nekik csak annyit tudok mondani hogy Jézus története. De nem akarok senkit megsérteni. Ez csak az én személyes véleményem.
2017. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!