Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy esemény generációkon keresztül mindig ugyanúgy megismétlődhet? Ti is meg fogtok lepődni, amit lent olvastok.

Figyelt kérdés

Éppen tartottunk barátnőm lákásához, amikor anyukám telefonált, h apukám meghalt tüdőrákban. Barátnőmmel bevásároltunk, és egy üveg bort is vettünk.


Később újra hívott anyukám, és elmesélte, h mikor apukám apja halt meg ugyanúgy tüdőrákban, ak apám elment anyukámhoz, ittak egy üveg bort, majd apukám később elaludt.


Ezen nagyon meglepődtünk barátnőmmel, és am is azt terveztük, h lesz szex este, és nem fog minden ugyanúgy zajlani, mint ak régen, de barátnőmnek fájt a hasa, így mégis elaludtunk.


Minden úgy történt, mint 13 évvel ezelőtt, ez h lehetséges, és lehet, h az én fiam is ugyanígy fog cselekedni?


2011. jún. 23. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, 23 évvel ezelőtt történt ez ugyanígy, és ezek mellett birmilyen más vélemény is érdekelne.
2011. jún. 23. 15:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egyszerű véletlen. Szerintem értelmetlen lenne bármiféle hülyeséget belemagyarázni.

Persze,ha te hiszel benne,akkor hiába mondunk mi bármit is,csak annak a válasza fog tetszeni,aki egyetért veled.

Én mindenesetre nem foglalkoznék azzal,ha hasonló dolog történne velem.Bár történt is,egy ideig minden úgy volt velem+a barátommal,mint az ő szüleivel,de végül is a mi esetünkben egy idő után teljesen más kimenetele lett a dolognak.De ez hosszú.Mindenesetre engem akkor sem izgatott a dolog,egyszerű véletlen egybeesésnek tituláltam be.És az is volt.

2011. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg csak véletlen.

Őszinte részvétem apukád miatt. De ez véletlen. Sőt szinte természetes, sokak próbálnak megnyugodni egy pohár bor mellett. Az pedig, hogy a barátnőddel nem volt szex, már elnézést, de ilyen helyzetben kinek is lenne hozzá kedve?!

2011. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 knakx ***** válasza:
tudod, ez szerintem puszta veletlen - bar veletlenek nincsenek- vagy elore jelzes, vigyaz az egesegedre, ne dohanyoz vagy tudorakban meghalsz mint apad vagy nagyapad. szerintem majd a jovoben- de nem kell az en szavam utan ugrani- csinaltas egy orvosi kivizsgalast, tudod a rak orokolheto.
2011. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk általába 21.-én születnek, és 12.-halnak meg :(
2011. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!