Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nevessetek ki nyugodtan de ez...

Nevessetek ki nyugodtan de ez most igaz vagy nem?

Figyelt kérdés

Na arról lenne szó hogy Október 21-én lesz a "világvége"és hogy most nagyon félek hogy mi lesz meg a 2012-vel meg 2036-al nem akarok ilyen halott bolygón élni 21-én :S

ez igaz vagy nem köszi


2011. okt. 15. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyszer meg kell halnod, akármennyire is félsz. Akkor a maradék idődet töltsd el hasznosan.
2011. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kérlek a kérdésemre válaszolj hogy 21-én lesz-e világvége?
2011. okt. 15. 21:23
 3/16 kris.king ***** válasza:
Nem. Sok világvégét jelentettek már be egy se vált be.
2011. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az október 21. világvége tévedés.

Egy amerikai vallásvezető tette május 21-re a világvégét, de mivel az elmaradt, azt mondta, hogy mégsem akkor lesz, hanem október 21-én.

Ne foglalkozz vele, október 28-ra is kiírták a világvégét bizonyos körök, csak azt az Elenin üstököshöz és kísérőmeteorjához kötik. Ettől sem kell félni,olyan messze lesz, hogy nem okozhat gondot.

Nem lesz világvége, legalábbis ebben a hónapban, évben nem. :)

2011. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

> Nevessetek ki nyugodtan

Oké. Hehhheheheheheheheehhehe :D


> de ez most igaz vagy nem?

Nem.

2011. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rendben, a kérdésedre válaszolok: LESZ!
2011. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 x) ***** válasza:
100%

Hidd el, a világvége nem csak úgy megtörténik mindenféle jel nélkül. Mondják például hogy egy meteor vagy üstökös csapódik a Földbe.. szerinted meg fogjuk tudni legalább 5-6 órával előtte? Sőt a műholdak és különböző számítások alapján talán hetekkel előtte tudni fogjuk ha egy meteor közeledik felénk. Meg mondanak napkitörést is.. az ózonréteg egyenlőre még bőven eleget véd, az ózonlyuk se enged be a kelleténél több napsugárzást. Ha meg annyira elvékonyodik hogy a napkitörés veszélyeztessen minket arról is tudni fogunk napokkal előre. Hallottam már újabb özönvízről is.. arról is tudnánk előre a meteorológusok rájönnének előbb-utóbb.

Egyébként az özönvíz éve sem biztos, a Biblia sem ír róla hogy mikor volt, mellesleg teljesen logikátlan és eltúlzott bibliai történet (Noé bárkája). Szerintem nyilvánvaló hogy egy nagy esőzés története eltúlozva.

Remélem ha majd ez a jóslata sem válik be akkor abbahagyja a világvége elméletek gyártását :)

2011. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ahh utolsó válaszoló igazad van és megnyugtattál és tudod mit leszarom az egészet szembe szállok a halállal =)) köszi még egyszer és mindenkinek aki irt
2011. okt. 15. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Rám halgass,mert én igazat mondok és most megnyugtatlak: Meg fogsz halni. Nem tetszik? Hiába,mifelénk már ez a divat.Érdekes,hogy az emberek mennyire szeretnek divatozni,ez meg nem tetszik nekik. Pedig írva van: Aki születik az egyszer meg is hal. Ne legyél már ennyire válogatós...te akarod meghatározni hogyan galjál meg...Hát ez keveseknek sikerült eddig. Gondolom te is csak azért vetted elő ezt a témát,mert most ez a divat. Különben tudod mit mondott Kálvin János? "Ha tudnám,hogy holnap végr lesz a világnak,ma még elültetnék egy almafát."
2011. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyesek mért tartanak ennyire még az árnyékoktól is.
2011. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!