Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nevessetek ki nyugodtan de ez...

Nevessetek ki nyugodtan de ez most igaz vagy nem?

Figyelt kérdés

Na arról lenne szó hogy Október 21-én lesz a "világvége"és hogy most nagyon félek hogy mi lesz meg a 2012-vel meg 2036-al nem akarok ilyen halott bolygón élni 21-én :S

ez igaz vagy nem köszi


2011. okt. 15. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Megkérlek légy öngyilkos, így is sok hülye van már a világon.
2011. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Félelmed oka nem a rémhírterjesztők,hanem a saját oktalanságod. Figyeld csak mit írtál: nem akarok egy halott bolygőn élni." ki mondta neked hogy élni fogsz még akkor is amikor már a bolygó meghaltt. Tudsz követni...? Nem fogsza földön élni... Úgy fogsz keringeni a volágűrben,mint gólyafos a levegőben.

Ne félj,nem úgy lesz. (aajon mennyire lehet ez elmaradott????) Nem hallotad még,sehol se olvastad még?: Aki meghal is él! Neked még senki se mondta,hogy az ember test és lélek?. Javaslom nézz utána ennek az irodalomban.

2011. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ma is világvége van, nem tudtad???
2011. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha minden világvége jóslat bekövetkezett volna, akkor már rég nem lenne Világ. De lehet, hogy már az első beigazolódott, és régóta holtak vagyunk, csak nem vesszük észre. :)


Ne félj ettől, mert:

1. ha bekövetkezik sem tehetsz semmit

2. nem érdemes ezzel a tudattal megmérgezni a mindennapjaidat

3. semmi sem indokolja a bekövetkezését. Az a fanatikus, aki ezt hirdeti, nem tudom mire alapozza, a Biblia nem mondja ki az Apokalipszis pontos idejét, azt nem tudhatja senki ilyen biztosan.

2011. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

N E M!

Ezt a témát már kb 1975 táján száműztem magamtól,,mert. Amikor Jézus beszélt a tanítványainak avilágvége előjeleiről,az egyik tanítvány rákérdezett: Mikor lesznek meg ezek? Jézus válasza: "Én sem tudom,hanem csak az atya aki a mennyekben van." Gondoltam Ha még Ő sem tudja akkor kár ezen filozni nekem,de bárki másnak is. Az előjelek adottak. Itt vannak. Tudhatja mindenki. De,...hogy mikor jön el a vég,arra gondolni hiábavaló.

2011. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tuti lesz világvége! jön a reptoid király, a jeti, zámbó jimmy szelleme, az agresszív kismalac, meg hitler unokája, és együtt éneklik el a boldog-boldog-boldog születésnapot! c. számot! na azt tuti nem élném túl...
2011. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!