Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mindig csak...

Hogyan lehet mindig csak pozitívan gondolkozni?

Figyelt kérdés
Attól kérdezem, aki már hosszabb ideje csakis optimistán gondolkozik. Aki már olvasta esetleg a Titkot vagy hisz a vonzás törvényében. Hogyan csináljátok? Nekem valahogy nem megy hosszú távon ez a pozitív gondolkozás.
2011. okt. 20. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fel kell készűlni a Reptoid invázióra és akkor nyugodtan tekinthetsz a jövőbe.
2011. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki azt állítja, hogy ő mindig pozitívan gondolkodik, az vagy nem mond igazat, vagy nem figyel oda eléggé az élete eseményeire.


Életünk során amikor sikerül egy előttünk álló feladatot megoldani (szándékosan nem problémát, hanem feladatot írok), szinte abban a percben itt a következő. Ha azzal kapcsolatban negatív gondolataid támadnak, igenis meg kell vizsgálni annak realitását, és végig kell gondolni, hogyan tudod a nem kívánt végkifejletet elkerülni.

Ha attól a perctől kezdve a pozitív végkifejletet tartod a szemed előtt, (és természetesen meg is teszel érte mindent, ami rajtad áll), akkor vagy "tudatosan pozitív".

És mivel a pozitív végeredményt tartod szem előtt, akkor azt fogod magadhoz vonzani.

2011. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a negatív gondolatok észrevételében és felismerésében nagyon sokat segítettek Eckhart Tolle és Byron Katie könyvei. Ajánlom őket.


Csodálatosan összefonódik majd a Titokkal :)

2011. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is Eckhart Tollétól tanultam, meg Louisa L. Hay-tól, talán leginkább Coli C. Tippingtől. Most már szinte mindig pozitívan godnolkodom. Nagyon megváltoztam, vagyis ezzel együtt az életem megváltozott. Nagyon jó érzés. Békességes vagyok, körülöttem is eltanulják az emberek, családtagok,stb, és jó.

Példa: Ha valaki valami bántót mond nekem, godnolkodom, mi lehet ebben a pozitív. Ebből tanulnom kell. Először is azt, hogy ne vágja vissza valami bántással, hanem tanuljak meg fölébe emelkedni a piti ügyeknek. Tehát nem érdekel, és nincs tőle rossz érzésem. De ez még nem elég.Ha mégis bánt, meg kell tudnom, hogy miért. Mi az, ami miatt bánt engem? Feltehetőleg van bennem valami ezzel kapcsolatban, amit ki kell javítanom. Gondolkodom, rájövök, kijavítom. És akkor örülök, hogy milyen jót tett velem az a valaki, hogy rámutatott. De az is lehet,hogy nem kell kijavítanom. Átgondolom, és eldöntöm, hogy szerintem az hiba -e , vagy sem. PL. Cyranonak megmondja valki, hogy nagy az orra. Cyrano erre megsértődhetne. Lehetne egy rossz napja. Elmenne kozmnetikai műtétre. De nem! Ő belátja, hogy ez így van, neki nagy az orra, viszont annyira szellemes, okos és odaadóan jóindulatú ember, hogy fölibe emelkedik, NEM ÉRDEKLI, és boldog lesz a sajátságosan nagy orrával együtt. Ugyan már? Mi az hogy nagy? Lehet, hogy kell valaki, aki rámutat erre. Aki pozitívn godnolkodik, az nem sértődik meg, hanem azt mondja: Köszönöm, barátom, hogy rámutattál erre, kimondtad, stb. A Bibliában is benne van: Mindenkor örüljetek!

2011. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, el fogom olvasni a könyveket amiket ajánlottatok :))) Én is szeretnék ilyen optimista lenni :)
2011. okt. 20. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a vallás oldalon,hogy a hívők, hogy csinálják,mert létezik ilyen titok és vonzás törvénye nélkül is.:)
2011. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!