Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék pozitívan gondolkozni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még soha semmi nem jött össze nekem párkapcsolatok terén, sose volt még barátnőm, és még soha nem is csókolóztam. Elég lehangoló érzés, és már nagyon szeretnék valakit.
2011. aug. 19. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen. Nem könnyű igazán jó párt találni. Ne add fel!
2011. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körben a társaságodban, biztos találsz valami jó kis nőt (gondolom fiú vagy), ha mégsem, akkor sem vagy még semmiről lekésve..
2011. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
2(x+1) = 2x+2
2011. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem pozitívan kell gondolkodni, hanem reálisan, néha elővéve a "mindent lesz_rok" attitűdöt.
2011. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én majd 20 voltam, amikor először csókolóztam, és először volt barátom, szerintem nem maradtam le semmiről. Jelenleg egyedül vagyok, de szerintem ettől még nem maradtam le semmiről.


Légy nyugodt, lesz párod, találsz valakit, akivel boldog lehetsz.


22/L

2011. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

22/L, bocs de szerintem ez nem igaz. Rengeteg férfi soha az életben nem talál magának senkit, és ezzel a "tanáccsal" csak azt sugallod neki, hogy minden rendben van, nem kell változni, nem kell megküzdeni érte, mert majd jön magától.


Kérdező, lényeg hogy sokat kell próbálkozni. Mert tudod, ha nem próbálkozol akkor tuti hogy nem lesz senkid, de ha hetente 2-3 lánnyal beszélgetsz, akkor valamivel több az esély. Ha félénk vagy, pánikolsz lányok előtt akkor keress fel egy pszichiátert, ő tud segíteni.

2011. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21:18


Nem azt mondtam, hogy ne próbálkozzon, csak annyit, hogy ettől, még nincs baj, hogy még nem talált magának valót.


Válaszoló!


próbálkozz nyugodtan :-)

2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!