Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhet, mit láthatok,...

Mi történhet, mit láthatok, ha éjjel egy gyertyával a tükör elé állok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 17:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondani nem kell semmit, Pl. Bloody Mary vagy hasonló?
2011. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd meg a tükröt és folyass rá vizet a gyertyafény mellett. Ha akkor sem történik semmi vagy túl ronda vagy és a szellemvilág nem akar látni vagy nincsenek szellemek.
2011. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Semmi. Ha pislogás nélkül nézed sokáig, eltorzul az arcod.

Amúgy érdekes és ijesztő, de semmi természetfeletti nincs benne, egyszerűen az agyad játszik veled.

2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

ha elég bamba és fáradt vagy, akkor a gyertyafény elvakít, és semmit, csak nagy sárga-zöld-kék pacákat...

ha még fáradtabb vagy, akkor a fejed hejére a félhomály miatt furákat halucinálsz XD

2011. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A ronda kepedet. Amugy csak magadat fogod latni.
2011. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

Akkor most elmondom mit kell PONTOSAN csinálni ahhoz, hogy megtörténjen, AMIT VÁRTOK.


Hozzávalók


1,5 literes tesco-s ásványvíz


Egy Wrestlemania 27 DVD.(Eredeti)


Triple H-es póló


Egy hosszú esőkabát


Az idézés mikéntje: Először meg kell nézned a DVD-t, a Taker vs HHH meccset 6-szor újranézni, aztán elégetni az esőkabátot, utána levizelni. Aztán megvárni az éjfélt, kimenni a fürdőbe, bégetni néhány percen keresztül, hatszor megpördülni a tengelyed körül és inni egy kicsit az ásványvízből. És most jön a lényeg. Először ezt kell mondanod a tükör felé fordulva:


I've got two words for ya: SUCK IT!!!


Aztán a szádba venni némi ásványvizet és ráköpni a tükörre, majd így szólni:


TIME TO PLAY THE GAME!


Lekapcsolni a villanyt, majd néhány perc múlva hallod, hogy egy harang kongani kezd, aztán megjelenik Undertaker ad egy tombstone-t és eltemet. Egyéb kérdés?

2011. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
Ne izgulj semmi nem történik a gyertyával. Én pedig másképp tudom a dolgot. Úgy tudom éjfélkor kell egy erdő szélén a fára akasztani a tükröt. Magad köré kell rajzolni egy fehér kört, és azon belül állni. A tükörben a teliholdat látnod kell.Így láthatod meg állítólag a kaszást, vagy szellemet, nem tudom pontosan. Annyi a lényeg állítólag, hogy a nagy rémületben, nem szabad kilépni a fehér körből. Azt mondják volt aki kilépett, és lebénult, tolószékes lett. Ez csak azért rémisztő, mert környékbeli az emberke, és valóban hirtelen tolószékes lett, és ezt a dolgot, hogy mitől lett, nem is tagadja. Innentől egy a véleményem, egyébként sem, meg amúgy sem, akár igazat mond, akár nem, Én aztán ki nem próbálnám hogy igaz-e, hogy ilyenkor mit látunk...
2011. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
full debilek vagytok főleg aki komolyan is vesz (leginkább az)ehhez márfogyatékosnak kell lenni
2011. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Hát, én sajnos ilyen babonás vagyok, ugyhogy sokmindent beveszek, és rettegek, de valahol mélyen tudom, hogy csak áltatom magam, és azt is, h fura lenne, ha bármi ilyen téll bekövetkezne xdd van egy rémtörténet a lényeg h éjfélkor égess csonkig egy gyertyát a tükörelőtt és mondd (3x?xd) vörös madonna

akkor "álíltólag" egy nő elkezd fojtogatni - na ezt viszont nem hiszem el, de te kiprübálhatod:D

2011. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
mit kène látni?:s
2013. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!