Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez milyen energiától lehetett...

Ez milyen energiától lehetett és hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Régebben volt a Kiválasztott c. műsor ahol Uri Geller volt a főszereplő és ott volt sok mentalista stb. gondolom ismertétek. Szóval mindig ott hajlítgatta a kanalakat meg mit tudom én miket csinált a lényeg az, hogy én is és még az emberek 80%-a azt mondja/mondta, hogy ez egy baromság. Nos én is ezt hittem és mondta Geller, hogy tegyünk fel egy kanalat a tv tetejére. Nekünk ilyen nagy darab tv-nk volt és oda tettük jól a közepére, hogy nehogy véletlen essen le. A lényeg, hogy azt hittem, hogy úgyse esik le, miért is esne le. Aztán egyszer csak tényleg neki csapódott a műsor során a földhöz. Hát akkor még nem annyira izgatott, de már nagyon érdekel. Mi a véleményetek, hogyan csinálta, ilyen energiával stb.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

U.I: Én is szkeptikus vagyok/voltam...


2011. okt. 25. 15:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

uri geller egy bűvész. csak hogy ajánljak nektek egy profit: Criss Angel

sokkal jobb trükköket mutat be, mint egyszerű kanál hajlítás. ja és nem varázsol..erre sajnos külön felhívta a figyelmet a Mind Freak című műsorában, mert az emberek ostobák. mindent elhisznek amit a tv-ben látnak. szerinted ha gellernek ilyen képességei lennének akkor nem laborokban vizsgálnák? egyébként meg semmilyen hivatalos(és komolyan)vehető szervezet nem nyilatkozott uri geller képességeiről. max annyit hogy segédkezett valami nyomozásban, de azt bármelyik hülye megteheti

2011. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az tévedés hinni, hogy Uri tette olyan messziről és tv keresztül Te és a családod akarata az a koncentrált energia amelyet Ti küldtetek a kanál felé azzal a gondolattal, hogy megmozdul -e a kanál?


az emberi élet és minden élet a testben lévő energiák által képes élni. Ez a test-energia vagy idegrendszeri és sejt energia valamint a kínaiak által talált de fel nem ismert, lélek -gondolati energia hálózata.


Vagy is bármire gondolsz erősen az mint parányi gondolati húr leválhat a bőrödet átszövő energia hálózatra, s mint energia fejtheti ki a hatását, majd visszatér hozzád.


Igy képes vagy felhasznál saját gondolatod energiáját önmagad illetve mások gyógyítására. De másokat csak egy azon helyiségben szemtől szembe és csak akkor ha erős a lélek-energiád.

2011. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

véletlenül se a bizonyított hangrezgések miatt esett le...még véletlenül se. tuti a belőletek származó energia lökte le. nem is értem minek tanítanak fizikát:D

megéri ide feljárni:D

2011. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában, ahogy az oldalt látogatom, kezdem azt érezni, hogy az emberek 90% sötét, középkori szinten lévő idióta, és kb a maradék 10% képes gondolkodni.

Helyesen írni, vagy kiszámolni, hogy egy 60*50*20 cm-es ládának mennyi a térfogata, nah az nem megy, de ha szellemek meg reptoidok a téma, akkor mindenki hatalmas szakértő...

Elkeserítő ez nagyon számomra. Nem tudom, hogy lehetne menekülni ebből... :(

2011. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

09:11

Vizsgálták Gellert laborban. És nem csak ő létezik ilyen "képességekkel", úgyhogy nem elég őt megcáfolni.


mami:

Na EZ a humbug! Ebben tényleg nincs semmi fizika, csak spiritiszta maszlag.


12:13

Milyen bizonyított hangrezgések, hol a bizonyíték? És szerinted a fizika már készen van, már mindent ismerünk? Nos, elárulom, hogy NEM. Elég sok, túl sok ilyen gelleres, meg egyéb eset van ahhoz, hogy egyszerűen csak jóparaszt módjára félredobjuk, hogy "szokatlanul hangzik, tehát kamu"!. Én leírtam a hosszú válaszomban egy elméletet, ami megpróbálja magyarázni az ilyen eseményeket. Egy fizikai elméletet.

Ja, és amit nem tanítanak az iskolában, az nincs?

2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
és mit bizonyítottak azok a vizsgálatok?
2011. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 King of Reptoids ***** válasza:
Uri Geller egy Reptoid. Nekünk hatalmas mentális erőnk van.
2011. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!