Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szellemidézésről? Valaki csinálta már? (könyv/kulcsos módszer)

Figyelt kérdés
Ha jól tudom egy könyvet át kell kötni egy madzaggal és azt rákötni egy kulcsra, amit két ember két oldalról egy ujjal tart. Mi a tapasztalat működik?
2011. ápr. 3. 05:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Mellékesen előtte kell egy kis LSD... De idegbajosoknak anélkül is megy.
2011. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekünk elfordult a könyv minden kérdésnél és vissza.
2011. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Óh, mi ezzel megpróbáltuk megidézni egy halott lányt, forgott is a könyv, érdekes volt, de valami nem stimmelt és végül kiderült, hogy a Sátánt idéztük meg.

Túléltük :)

A könyv amúgy nem a Biblia kell hogy legyen?

2011. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem tom én csak hallottam erről hogy van ilyen mások is azt mondják hogy elfordul a könyv vagy mi
2011. ápr. 3. 14:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem a Bibliával kell csinálni. Mi egy sima könyvvel csináltuk, és az írójától kérdeztünk.
2011. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 3rdeye ***** válasza:
100%
jól csináljátok, de inkább ne csináljátok, mi is csináltuk, amikor 11-12-13 évesek lehettünk kb.. ha leesik a könyv, akkor kiengeditek a megidézett entitást, ha nem külditek vissza rendesen, akkor is kiszabadulhat. pl mi volt hogy direkt kiengedtük őket, ez valami felsőbb hatalomnak nem tetszett, vagy ők szálltak ránk, nem tudom, de azok közül akik idéztek, onnantól kezdve egy darabig náluk - nálunk megmagyarázhatatlan dolgok történtek, rendesen rettegtünk egyedül lenni, aludni, létezni. szóval ne próbáljátok meg... egyébként honnan hallottál a módszerről?
2011. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nem értem hogy minek akar bárki is szellemet megidézni :D én alapvetően nem hiszzek benne de ha meg igaz akkor mi értelme annak hogy megidézed utána meg fosol fél évig hogy nehogy megöljön vagy valami ? xD:D bocsi hogy ilyen szkeptikus vagyok :D
2011. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést, mert egy ismerősömtől hallottam ezt és nem nagyon hiszek benne és sem hogy lehetséges
2011. ápr. 5. 22:30
 9/16 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson felkészületlenül rátérni egy olyan útra amelyről nem tudod hová vezet!Nehogy azt gondolja bárki,hogy ez olyan jópofa dolog,nagy bajt lehet vele csinálni,és akkor mit teszel????
2011. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egyetértek az utolsó kommentelővel. Idézgetni felelőtlenség ha nem tudod a módját annak hpgyan küld vissza vagy térj ki a nemkívánt hatások elől.


Viszont van egy biztonságos ám annál hasznosabb módja is.


A legtöbb szellemi lényt fel lehet kérni tanítónak. Ehhez annyi kell hogy elmélyült állapotban a bennsódben megkéred hogy mutasson utat vagy tanítson meg valamire. Legtöbbször ezt maguk a szelemek választják meg.

2011. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!