Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett? Mi okozhatta ezt?

Mi lehetett? Mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés

Ma, hajnali 4:07-kor, arra ébredtem fel egy kellemes, nyugodt álmomból, hogy iszonyatos rettegés töltötte el az egész testemet. Halkan hallottam is valami zajt, rövid ideig, de valószínű, hogy nem az ébresztett fel.

Reggel megkérdeztem az anyukámat, hogy neki milyen volt az éjszakája, erre azt felelte, hogy egyszer, (4 óra körül) arra ébredt fel, mintha valami megsimította volna az arcát, amitől elzsibbadt neki azon a helyen. Ekkor nagyon félt, de nem sokkal később visszaaludt.

A húgom is arra ébredt fel hajnali 4 körül, hogy nagyon fél, de, anyukámhoz, és hozzám hasonlóan, ő is hamar visszaaludt.

Biztos, hogy nem ébresztettük fel egymást, mert csendben feküdtünk az ébredést követően is (ezt is megkérdeztem reggel).

(18/F)


2011. nov. 3. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Ezt úgy nevezzük, hogy túlzás és belemagyarázás.


Menj máshova unatkozni.

2011. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló a véleményedet kultúráltabban is ki lehetne fejezni!

véletlen egybeesés az egész szerintem, velem még nem fordult elő, de ha többet látsz bele elkezdesz félni- feleslegesen.

2011. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem túlzás ez, az igazat írtam, nem is magyaráztam be, semmit sem.

Szerintem érdekes.

Talán annyi a túlzás az egészben, hogy az anyukámnak nem zsibbadt el az arca, hanem csak érezte, hogy megsimítja valami, és az váltott ki zsibbadáshoz hasonló érzést (még ha, nem is zsibbadást).

Hidd el, örülnék neki, ha bemagyarázás lett volna...

Ezoterikus szempontból kérdezve: Mi lehetett ez? Szellem, Démon, vagy egyéb, asztrális lény? Mit akarhatott?

2011. nov. 3. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló: Még ha látnád mi az a kultúrálatlan kifejezési mód.. Szerintem szépen elmondtam amit akartam.
2011. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy Alvásparalízis volt, de hogy mind a 3-toknak egyszerre legyen az nem lehetetlen. Szerintem csak valami álom esetleg félve mondom valakinek a szelleme. De nem ijesztésként mondom.
2011. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel mindnyájan,egymás befolyásolása nélkül , nagyon hasonló érzést tapasztaltatok, szerintem semmiképpen nem lehetett véletlen.Valami valóban lehetett ott, amit természetes, hogy megéreztetek.Hogy szellem, vagy valami más asztrális lény volt-e, azt már nem lehet biztosan megmondani, de remélhetőleg nem volt rossz szándékú, ha megsimogatta anyukádat.A félelmet a jelenlét érzékelése válthatta ki belőletek.
2011. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 5/6

# 6/6


Köszönöm a válaszotokat! :)


# 5/6

Kizárt, hogy rossz álom lett volna, mivel biztos, hogy felébredtünk rá mindhárman, hasonló időben.


# 6/6

Mostanában két, hozzám közel álló személy is meghalt (nem voltak családtagok). Viszont, semelyikőjüknek sem volt oka megsimogatni anyukámat, nem álltak olyan rokoni kapcsolatban egymással, így, szinte kizártnak tartom, hogy valamelyikőjük is lett volna.

Idegen ember szelleme, pedig, miért tette volna ezt? Legfeljebb, ha valamiért meg volt zavarodva.

Emiatt, kevés esélyét látom a kísértetnek, inkább, valami más asztrális lényre gyanakszom.

Eddigi életem során, sajnos, már tapasztaltam elég sok, "természetfeletti" jelenést.

2011. nov. 3. 19:22
 8/12 A kérdező kommentje:

*16:35

18:05

2011. nov. 3. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg a családotokból fűződik ahhoz az időponthoz valami, amikor ez történt pontosan? A házba tapasztaltattok egyéb természetfeletti dolgokat? a házat Ti építettétek, vagy már laktak benne előtettek?
2011. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A házat a szüleim építtették 1987-89 körül. Történt már sok, megmagyarázhatatlan jelenség.
2011. nov. 8. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!