Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írtok nekem légyszi szorongásr...

Írtok nekem légyszi szorongásra jó meditációt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2011. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy milyen meditációk vannak?a sima nem jó rá?
2011. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ima! Az Istenhez szol, a lelki Atyadhoz, es a Mesterhez, Jezushoz, tehat itt mar egyfajta vedelmet, biztonsagot fogsz erezni egy ido utan, mivel az ima szovegevel itatod at az elmedet, igy lassan a negativ, a felelem eltunik, es biztonsag, batorsag erzese jelenik meg.

Egy meditacio, amikor egyenes gerinccel ulsz, es a fenyre koncentralsz, ez meg nem nyujt neked vedelmet, csak egy varakozasban toltod az idodet, tehat ez mar nem biztos, hogy segito lesz a szamodra.

2011. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Könyvtárban szerintem iszonyatosan jókat lehet találni ezzel kapcsolatosan... A meditációt meg kell tanulni. Többféle van. Az nem egy egyik napról a másikra.

Addig is ajánlok egy linket:

[link]


Ez a Bach-virágterápia.

2011. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem megy egyik napról a másikra...(bocsi)
2011. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be.

[link]


Hatalmas ajándék önmagunknak is a szeretet energia.

Akartam folytatni a mondókámat, de inkább olvassátok el.

2011. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nekem nem olyan kell, mert pszichoszomatikám van, és görcsök vannak a gyomromban, meg mindenhol, és azt szeretném, hogy azok ne legyenek. Szóval olyan meditáció kéne.
2011. nov. 12. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Vizeletívást ajánlok, ez garantáltan működik, egy hónap alatt megtisztítja a testet minden belső betegségtől.
2011. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!