Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVIDIA GEFORCE GT450 1024MB...

NVIDIA GEFORCE GT450 1024MB DDR3, NVIDIA GEFORCE GTS450 2048MB, ATI RADEON HD6570 2048MB Melyik jobb? Lent kiegészítés.

Figyelt kérdés
Nézegettem videokat youtube-on, és az Ati szerintem igen jól teljesít, pl. Dead Island simán fut rajta, és az "csak" egy gigás kariról volt tesztvideó, ez pedig 2gb... az órajele is magas(abb). Valakinek ilyen karik? Vélemények?
2011. nov. 8. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a memória számít hanem ahogy írtad is, az órajel és a bit-ek száma h milyen sebességgel kommunikál a VGA. amúgy mennyit szánnál VGA-ra maximum? hátha találok jobbat ezeknél mert elég ratyik :)
2011. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem ddr5-ös kártyák, az tuti...

De ezek előre összerakott konfigban vannak, én is tudom hogy saját magamnak összerakni jobb, de részketre tudnám csak venni, és pl. a gépbolt.hu csakis kp-t fogad el... pedig ott vannak jó cuccok, bár csak a gépet tudnám annyiért összerakni, mint előre egy előre összerakott konfig ára, amiben benne van a monitor, billentyűzet, egér... és részletre

2011. nov. 8. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
de mennyit szánnál a VGA-ra?
2011. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pc-outlet... áruhitel... előre összerakott konfigok, am. max 20-at ha külön kellene vennem. ddr5-ös 2gb-s amd videokari 120-ért? :)
2011. nov. 8. 19:13
 5/5 Bazsesz909 ***** válasza:
a GTS450 egyértelműen amúgy a GTS450 -nek a GDDR5-ös fajtáját vedd tesómnak is az van és minden megy rajta max-on egy Core 2 Duo E6300-zal amit felhúztunk 2.8GHz-re és így minden már max-on elmegy pl saints row the third ilyesmik...
2012. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!