Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek leteznek szellemek...

Szerintetek leteznek szellemek? A kiegeszites hosszu, de olvasd el es utana valaszolj! A szemelyes sztorimrol szol!

Figyelt kérdés

Biztos 1000 en feltettek mar ezt a kerdest, de megis, mit gondoltok, es akik szerint igen, azok ala is tudjak tamasztani vmivel, vagy csak hisznek benne, szal ha van sztoritok osszatok meg!!!

Az enyem ez: Ma estig nem hittem bennuk, de ma lattam egy kepet, ami mindent osszekavart bennem ezzel kapcsolatban.

A kep az Atlanti falnal keszult Franciaorszagban, a 2. vh bol visszamaradt epuleteknel. A kepet egy egy kazamatabol kifele fenykepeztek, es a teljesen kiveheto rajta egy emberi arc, meg a felsotest, de labak nem, bent a kazamatabn sotet volt, de meg igy is latszik a beszurodott fenytol, remekul kiveheto. Szal egy katonat abrazol, eleg fiatalnk tunik. Aki fenykepezte azt mondta, h amikor ott volt nem latott semmit,senki nem volt ott. Erre megkerdeztem h nem lehet-e h a fenykepesz nyomott oda vmit, mert mondjuk csalo, vagy mit tom en, erre megmutatta a negativot es azon is ott van.

Elvittuk tobb fenykepeszhez is, szakertoket is megkerdeztunk(mert mi szkeptikusok vagyunk/voltunk), es mind azt mondta, h erre nem tudnak magyarazatot adni, nem visszatukrozodes semmilyen effekt nem ad erre valaszt, csak azt tudtak mondani, h ez szellem.

Es meg egyszer, nem olyan a kep, h egy emberi sziluett rajzolodik ki, hanem teljesen kiveheto az arca, a felsoteste, meg a gombok is a kabatjan.

Szal most nem tom mit higgyek, szal ha vn sztoritok osszatok meg velem!!!


2011. nov. 14. 03:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nálam van a hiba, de ezen a képen én túl sok mindent nem tudok kivenni... Egyébként remek kép...
2011. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Látod, erre célozgattam azzal a "sok okoskodással". A kép, szóval valóban, nem olyan, hogy egy ember sziluettje rajzolódik ki rajta, mert ezen nem rajzolódik ki SEMMI, amire rá lehetne erőltetni, hogy szellem. Ez nem egy emberalak, de még cska nem is egy emberszerű körvonal, hanem egy kusza nemtudoménmi. Hogy te ebbe hol képzelsz bele arcot, kabátot, miegymást, azt nem tudom, de a 2 éves unokaöcsém rajza előbb hasonlít szellemre, mint ez a kép.

Szóval hacsak nálad a szellem az nem egy amorf, kivehetetlen árnyszövevényt jelent, akkor ennek köze nincs semilyen szellemhez. Az összes többi belemagyarázás, szóval... asszem ezek után nem kéne az észt osztanod, ekkora kamuzás után.

2011. nov. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A kep oldalra van dolve, remelem feltunt, szal forditsd el a fejed, sajna igy sikerult utanfenykepezni es feltolteni, az eredeti sokkal jobb( most persze johet a kamu, eleg gyenge es tarsai nem erdekel),en is ugy voltam vele, h hiszem ha latom.
2011. nov. 23. 20:27
 14/20 bleed ***** válasza:
én felfedeztem a fehér részen valami emberszerü fejet... de az csak ugy van test nélkül a feketés részen is van valami elmosódot halvány fehéres alak féle ... ha ezt kellet észre venni akkor okés de az a barnás valami azt nem vágom hogy mi középen
2011. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
en se vagom, nem en csinaltam a kepet, de megkerdeztem, azt mondtak, hogy ott elbontottak, vagy talalatot kapott a bunker es azok a kiallo izek epitkezesi vascsovek.
2011. nov. 24. 21:58
 16/20 anonim válasza:

Nem látjátok?

Mert én igen a fej szinte mint a zombié a hátteret nézzétek!

2011. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Egy női koponya hajjal!!!!!!!!
2011. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15 perce nézem, de mégsem látok semmit. Nemhogy szellemet, SEMMIT! Mit akar ábrázolni ez a remek kép? Először magyarázd el, kedves kérdező, aztán ha lehetséges, azzal a nyomorék Paint -tel rajzold már körbe a "szellemet"...
2011. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Won ***** válasza:

Én hiszek neked! Nem egy tapasztalatom van, de most nincs időm elmondani. A képet meg hiába szugerálom nem látok rajta semmit. Ahogy említettem én hiszek neked és az hogy mit gondolsz saját dolgod, aki nem hiszi, ne higgye! :)


Áldás!

Won

2011. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%

Én ezt nézem mindenféle szögből, elforgatva jobbra, balra, de még fejjel lefelé is, de marhára ezen nincs semmi kivehető.

Várj, idézek: "nem olyan a kep, h egy emberi sziluett rajzolodik ki, hanem teljesen kiveheto az arca, a felsoteste, meg a gombok is a kabatjan."

Ennek ellenére mit látunk? Egy olyan valamit, amin talán minden tizedik ember, ha a fantáziáját nagyon megerőlteti, talán lát olyasmit, ami egy ember sziluettjéhez esetleg kicsit hasonlít, de ember ezen sehol nincs.

Magyarul egy rohadt nagy kamu az egész, meg ontod itt a hazudozásaidat, hogy hű de kivehető emberalak. Átb*szás ez, semmi más. Ennyit rólad.

2011. dec. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!