Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mIről szól ez az...

Szerintetek mIről szól ez az élet?

Figyelt kérdés
Ok,élet,szabadakarat,meg sors,vannak elkerülhetetlen tanulni valók,meg te is tanítasz a másiknak.Van amin tudsz változtatni és van amin nem.Most akkor hogy is van ez,minek ez a sok tanulni való és mi értelme,ha úgysem változik senki,csak szenvedünk,szenvedünk.Vannak jó dolgok,amiért meglehet küzdeni,de a legtöbbje bűn.Szex,élvezetek stb.És az állatok lassan miért vannak magasabb pozícióban,mint mi emberek.Hol rontottuk el,vagy mit nem csinálunk jól???
2011. nov. 28. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez inkább elkapkodott lett, mintsem elgondolkodtató. nem is igazán értem hová akarsz kilyukadni a leírtak alapján
2011. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Megtalálni azt, amitől boldog vagy, és biztosítani a gyermekeid, szeretteid boldogságát. Legalábbis én ezért élek, ezért tanulok, hogy eltarthassam jövendőbeli családomat.
2011. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. arról szól, amiről a hangyáknak. Az összes többi önámítás.
2011. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Teremté tehát az Isten az embert az õ képére, Isten képére teremté õt: férfiúvá és asszonynyá teremté õket.

És megáldá Isten õket, és monda nékik Isten: Szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek be a földet és hajtsátok birodalmatok alá; és uralkodjatok a tenger halain, az ég madarain, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon. "

2011. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Az Élet arról szól, hogy élj. Úgy, ahogyan te akarsz. De vannak szabályok, amiket ha betartasz, könnyebben tudsz alkalmazkodni.
2011. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Antimod ***** válasza:
Én azért élek, hogy jól érezzem magam az életemben, boldoggá tegyem a környezetemet a magam módján, és létrehozzak valami értelmeset, bármilyen csekélység legyen is az.
2011. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
arról h kitaláld miről szól..
2011. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az ember véleménye ebben a kérdésben (talán másban is) korátől függő. Éveinek számától függő. Lehetetlen egy huszon évesnek úgy vélekedni valamely dologról,mint egy 60-on túlinak. Csak amikor már megírtam,s internetre került írásom - www.osys.hu/biromiklos - tudtam meg: az én életemmel ez volt Isten célja. Ebben nyert értelmet mindaz a rossz,többször voltam a halál torkában is ,amit megéltem,mert azokat meg kellett élnem ahoz hogy a kérdéseim feleletet kapjanak. Nem állítom,hogy csak ez az egy célja volt életemmel Istennek. Az,hogy mégse tudott elvinni a halál angyala tőbb alkalommal sem,személyszerint nekem egyik bizonyság arról,hogy Isten ÚR mindenek felett. A te életeddel is célja van Istennek.Ezért nagyon nagy hiba az öngyilkosság s ez egyik ok,a másik meg az ,hogy az élet elől nem lehet elmenekülni. A te életeddel is célja van Istennek.

Isten adjon hozzá erőt,egészséget,bölcseséget. Adja rád áldását. Az élet hittel könnyebb valamelyest,mint hit nélkül.------ Olvastál,s még ez után is olvasol majd "nagyon okosokat" Akik tudományosan akarják bizonyítani,hogy isten nincsen. Vigyázz! Isten nem a tudáshoz kötötte az előtte járást,hanem az akarathoz. Ezért kérheti számon mindenkitől,hogy mit csinált életével,életében.

2011. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért is élünk a Földön? Miért élsz? Pontosan azért amiért te már megválaszoltad. Jól tudod. A fejlődés, a szeretet a tapasztalatszerzés a fontos.
2011. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az élet nem szól semmiről. De te szólhatsz a nevében.
2011. nov. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!