Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen lesz az új világban az...

Milyen lesz az új világban az élet?

Figyelt kérdés

Tesóm mostanában olyanokat mond hogy csak lesek...

2012 után minden megváltozik két világ lesz..,a mostani és egy új világ,ahol nem lesz pénz,megszűnik és cserekereskedelem lesz helyette.Aki nem tudja felvenni a föld megemelkedett rezgésszámát az marad a régi világban és megy a lecsóba:(Állitólag az új világban nem lesz bűnözés mindenki egyenrangú lesz,úgy értve nem lesznek gazdagok és szegények.De számomra az a leghihetetlenebb hogy megszűnik a pénz az új világban..

És akkor mit adnak pl. a hentesnek?Egy zsák krumplit egy kiló húsért?Tényleg csak egy út van a jövőben a spirituális felemelkedés útja?És aki nem hisz ezekben az mehet a lecsóba???


2011. szept. 16. 16:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
ezt honnan veszed? világvége lessz,nem lecsó meg 2. világ ahol nincs pénz.
2011. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
Hát barátom ez egy nagy hülyeség ...
2011. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

A pénzt csak nagyon fontosnak tulajdonították a nagyon hatalmasok, tulajdonképpen csak nyomorba fojtja az embereket. Mert ha nincs pénzed a mai világba, mehetsz ugyanúgy a süllyesztőbe..vagy a híd alá.

Amiről írsz, azt én is olvastam.

szívem szerint én úgy élek , hogy majd meglátjuk mi lesz nem hiszek ebben sem. De ha tényleg ez történne meg én örülnék neki.

2011. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz világvége, reptoid invázió lesz.
2011. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
én örülnék ha megszűnne az átkozott pénz, mindenki csak szenved miatta
2011. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nah,utolsó válaszoló akkor Te már kapizsgálod..,hogy miről írtam. Számomra hihetetlen dolgokat mondott a tesóm,de én kíváncsian várom,lesz ami lesz...

Utolsó,és akkor Te az új világot választanád,ugye?

Azt is mondta hogy 5 éven belül bedől az euró mint fizetőeszköz.

2011. szept. 16. 16:33
 7/28 anonim ***** válasza:

Drunvalo Melchizedek ír erről az Élet virágának ősi titka című művében, ha érdekel, olvasd el, aztán döntsd el, hogy hiszel-e benne, vagy sem.

Akárhogy is, teljesen felesleges mindenféle világvégétől meg lecsóba menetelről parázni mert úgyis az történik, aminek történnie kell, sokat nem tudsz rajta változtatni. Akkor meg minek stresszelsz rajta?

2011. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
az utolsó vok, én az új világot választanám!
2011. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
DE mi lenne ha megszűnne a pénz??????Hogy fizetnék a közértben,a fodrásznál?Az internetet hogy fizetném elő?stb.,stb....,sztem ez tiszta káosz:S
2011. szept. 16. 16:35
 10/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:34


Ok,köszi majd elolvasom!Hát lehet,sőt biztos hogy nem tudok a folyamaton változtatni,de azért jó tudni,hogy mi vár rám,és ez számomra kicsit fura!

2011. szept. 16. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!