Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyerekek tényleg látják a...

A gyerekek tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért? Láttad?
2011. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnák megmondani,hogy mit látnak,amikor még nem is tudnak beszélni. A kisgyerekeknek érdekes az árnyék a falon,a különböző színek,és a fantáziájuk is nagyon élénk. Ezt csak ostobák hiszik el,ahogy a szellemeket is.
2011. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És felnőttként senki sem emlékszik, hogy látott volna. Nem tudom eldönteni. De szerintem a szellemek nincsenek itt köztünk.
2011. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

néhányan azt mondják, hogy az agy produkálja ezeket a dolgokat d4e van aki azt mondja hogy a gyerekeknek nyitva van még a harmadik szemük és azért látják a szellemeket


régen nem hittem ilyen dolgokban de egyszer kíváncsiságból részt vettem egy idézős hülyeségben akkor irtózatosan rám ijesztett egy szellem féleség és azóta tartok tőlük

2011. dec. 9. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
hát 1-2 en látják.
2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit írtál ez így van. A gyerekeknek még nyitva van a 3. szemük, majd ahogy "öntudatuk" lesz becsukódik ez a szem. Vannak például a látók és a médiumok. Nekik nem csukódik be... Szóval igen, a gyerekek látják a szellemeket, továbbá az állatok is.


Szellem idézést nem szabad csinálni, mert nem tudhatod, hogy ki jön és nem tudhatod, hogy vissza akar-e majd menni. Leírnád, hogy mi történt és hogyan ijesztett meg a szellem idézés közben??

2011. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy vannak szellemek de azért nem hittem bennük 100%-ig majd néhány ismerősöm beszélt arról, hogy előző este milyen szellemet idéztek meg és, hogy nem akart vissza menni így szinte egész este ébren voltak miatta, na szóval másnap kíváncsiságból elmentem, megnézni hogyan is működik ez, elsőnek is nem akart válaszolni mert volt ott egy személ aki nem tetszett neki így azt kizavarta, majd miután kiment akkor elkezdtünk idézgetni, elég félelmetes volt ahogy a pohár kicsit felemelkedett és egy helyben iszonyatos gyorsan pörgött kérdezgettünk tőle de rövid időn belül elment egy jó párat így előhívtunk, majd egyszer csak olyan szellem jelent meg akit én ismertem válaszolt minden kérdésre tudta, hogy ki vagyok mik történtek velem régebben, ezt senki nem tudhatta a jelenlévők közül, nem ismerték ezt az asszonyt sem, ekkor valami furcsa érzés elkapott és ott akartam hagyni az egészet de nem engedte nekem repültek tárgyak a lámpában a körték egyesével szétrobbantak ekkor már mindenki beparázott és nagy sokára sikerült elküldeni, ezek után én biztos vagyok benne, hogy valami van körülöttünk és soha az életbe többet engem rá nem tudnak venni egy ilyenre
2011. dec. 13. 09:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Látják! A kicsik 5 éveskorukig mert nekik nyitva van a " harmadik szeműk" (képzeletben ) aztán becsukodik és halálukon utoljára kinyilik. Valakinek nyitva marad. Èn is láttam szellemet nem képzeltem be... Kb 2 évvel késöbb találtunk egy régi poros kèpet(nem a mienk volt) és én ugyanazt a szellemet láttam :-$
2011. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szellemek nem léteznek.
2011. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Véleményem szerint a szellemeket és az angyalokat is látják. A kishúgommal babakorában gyakran megesett hogy azt láttuk amint mögénk néz vagy mellénk és mosolyog valakire. Konkrétan úgy nézett, mintha ott lenne valaki. Apukám szerint angyal lehetett, mert a kisbabák még nagyon tiszta lelkek, és ők látják az angyalokat.
2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!