Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit takar az ún "3. szem"...

Mit takar az ún "3. szem" fogalma, amivel a gyerekek látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Volt egy korábbi kérdéshez hozzászóló 13 éves lány, aki azt állította, hogy neki még "men csukódott be". De azért érdekelne, hogy egész pontosan mit is értünk ez alatt és hogy működik.
2010. aug. 28. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

én voltam az a 13 éves lány de m1xD

amúgy csak azt lehet alatta érteni hogy nem vesztettem el azt a "képességemet" amit a nagyobb gyerekek meg a felnőttek.én kiskoromból semmire sem emlékszem szóval arra se hogy miket láttam vagy mit nem.de most látom őket de nem ugy mint pl. szellemekkel suttogóba meg ilyenek. hanem csak egy fekete árnyékot a tükörben mire megfordulok nincs ott. egy embert bemenni a ZÁRT templomba. stbstb.

2010. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tudtam hogy ilyen válaszok fognak jönni.

de gazából nem is nagyon törődöm velük hiszen nem ismernek és valaki egy sorozattól nem fog ilyeneket látni.

de m1 inkább nem is nézem meg többet ezt a kérdést vagy olyan érzésem hogy nem akarom látni a válaszokat:S

2010. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kérek mindenkit, hogy korrekt, normális válaszokat adjon. Az észosztók és megalázók inkább írjanak máshova.

(Szerencsére a modik gyorsak)

2010. aug. 28. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:

16:21

árnyék: éjszaka sok árnyék van.

templom:

-bement és bezárta (ha utána nézted meg)

-kinyitotta és úgy ment be (ha előtte nézted meg)

-be volt szorulva az ajtó (ha előtte nézted meg)

2010. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

najó.

a templomos:

az ugy volt hogy kutyátsétáltattam és a templom mellett voltam és láttam bemenni egy embert és kiváncsi voltam mi lehet ott és elmentem előte de a templom be volt zárva plusz rácsok. és igen este sok árnyék van de nem olyan..

2010. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a rácsokat is be lehet zárni meg kinyitni. Mellesleg mégis milyen árnyék? zöld? Gondolom ugyanúgy fekete. Az alakja mindegy, mert bármilyen lehet. Az, hogy a szemed sarkában látsz valamit, hogy mintha egy árnyék lenne, nem jelenti azt hogy az létezik is. Mellesleg ez mindenkivel előfordul.
2010. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem zöld volt hanem rendes ember alakja volt és besétált a lezárt templomba kb 5 méterre voltam onnan szóval azt a nagy ajtót+rácsot nem birta volna bezárni annyi idő alatt és az emberek kül. se mászkálhatnak ki-be egy templomba
2010. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
magyarul láttad hogy átsuhant a falon? Mellesleg a templom arra van, hogy az emberek bemászkáljanak, de a zárt templomba például szerintem egy pap könnyen bemehet.
2010. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy embert láttam aki bemegy egy zárt templomba ezen mi olyan nem érthető?xD
2010. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

harmadik szem elvileg egy mindenkinél meglévő misztifikált érzékszerv a két szemöldök között, egy kicsit fentebb.

Madaraknál ezen a területen helyezkedik el az évszakok változásának észleléséért felelős terület, illetve talán a mágnesesség érzékelése is. érdekesek a kísérletek, mikor erre a részre egy kis kalapot tesznek.


a szellemek látása nem feltétlen kötődik ehhez, mivel nem csak szemmel, de egyéb érzékszervekkel is felfedezhetőek.

2010. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!