Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzékelem őket?

Miért érzékelem őket?

Figyelt kérdés
Több éve éreztem először, de az idei évben megszaporodtak az esetek körülöttem. Szellemeket érzékelek. Nem tudom miért érzem őket most jobban mint előtte. Volt, hogy teljesen sokkot kaptam és volt, amikor némán kértem, hogy hagyjon. Minden szellemhez társul egy érzés, egy alkalom volt, amikor azt éreztem, hogy nem jó. Próbáltam társítani az indigó mivoltomhoz, vagy a 6-os csakrámhoz, de sehogy sem értem, mégis most miért érzem őket jobban?
2011. dec. 10. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

paranoid skizofrén vagy.

ezt az indigó baromságot meg ne erőltesd, nem vagy különleges. max "speciális":D

2011. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudni. Fejlődsz. Ezek a kepessegek maguktól jönnek.
2011. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paranoid skizofrén :D ha azokat éled át amiket Én akkor nem ezt mondanád :) (Btw. az indigó témát pedig nem hagyom :) Sajnos, túlságosan benne vagyok ezekben a témákban)
2011. dec. 11. 21:17
 4/9 yossarian44 ***** válasza:
69%

"Sajnos, túlságosan benne vagyok ezekben a témákban"


Na ez a probléma. Aki ugyanis belehúzza magát, az nehezen szabadul ki belőle, már csak azért is, mert túl sok időt töltött a tanulmányozásával, hogy elforduljon az adott tévképzettől, még akkor is, ha irdatlan nagy baromságról van szó.


Tulajdonképpen az indigó gyerek, indigó személy is olyan dolog, amit a büdös ég adta egy világon senki nem bizonyított. Az ezoterikusok szinte minden viselkedészavaros gyerekre rámondják, hogy indigó, mert hát maga a meghatározás is olyan általános, hogy gyakorlatilag bárkire rá lehet mondani, aki így akarja definiálni magát.


Aki képes abban hinni, hogy indigó, na annak már nem nehéz az éjszaka közepén szellemekkel suttogni.


Értelmes magyarázat lehet akár a paranoid skizofrénia is. Azt tök jó, hogy azt mondod, hogy nem vagy skizó, csak felhívnám a figyelmed arra az apróságra, hogy a paranoid skizók nagy része nem tudja magáról, hogy paranoid skizó, mivel a hallucinációi számára természetesek.


Pillanat, kopognak az ajtón, később folytatom...

2011. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 yossarian44 ***** válasza:
100%

Na, szóval.


A másik lehetséges része a játéknak a pánikbetegség. A megjelenő pánikrohamot és fenyegetettségérzetet - az aki hisz benne - nagyon könnyen lehet szellemnek, démonnak, vagy a rézf.szú bagolynak tulajdonítani.


Érdemes lenne felkeresni ezzel szakembert, elsorolni neki a tüneteket - kerülve a "szellem", az "indigó" és a "csakra" kifejezéseket, csak hogy megtudd, hogy mi a véleménye róla.


Attól még, hogy kevésbé fantasztikus a válasza, még nem jelenti azt, hogy nincs igaza.


"ha azokat éled át amiket Én akkor nem ezt mondanád :)"


Na, hát ez gyönyörű érv. Én meg mondhatom azt, hogy ha azokat élnéd át, amiket én, akkor egy büdös percig nem hinnél szellemekben, meg az indigó emberekben.


Mint említettem, attól, még hogy nem tartod magad skizónak, attól még lehetsz az. Na, és ha az vagy, hát akkor olyan élmények lehetnek az agyadban, hogy még Spielberg meg M. Night ketten sem bírnak olyat kitalálni, és több Odaát évad is kijönne belőle.


Néha teljesen józan gondolkodású embereknek is megszalad az agya. Aki sétált már éjszaka szűk angol utcákon, miközben mély hangon süvített a szél, na az tudja miről beszélek. Ha van egy kis probléma az emeleten, na akkor meg már boldog lehetsz, hogy csak szellemeket vélsz érzékelni, az ember képzeletének mélyén vannak lényegesen aggasztóbb dolgok is...

2011. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, főleg mikor magam alatt vagyok de van hogy csak egészen hirtelen de olyankor letudom küzdeni.. valami nem hagy békén.. megmerevedek nem tudok mozdulni, se szólalni és érzek valami furcsát, vagy valami féle illatot.. utánna meg szinte azt is érzem hogy hol van, pl. egy időbe mindig a szekrényhez állt.. aztán néha az embereken is érzek rossz dolgokat.. másnap egyébként mikor odamentem azokhoz a helyekhez ahol gondoltam hogy volt ott éreztem valami különöset.. remélem nem néz senki bolondnak mert ez ténleg így volt nem hazudok, és szerintem a kérdező se bolond csak valamiért érzékenyebb az ilyesmire
2011. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is ezeket érzem. Külön lakok, nem külön szobában! Külön. És éreztem, hogy valaki leül éjjel az ágyam mellé. Olyan Nekem is többször volt, hogy mozdulni sem tudtam. Talán igaza van annak aki azt hiszi valami baj van az agyammal, de részemről tudom, hogy láttam és éreztem amit. A legutóbbi a nagypapám halálának 15.- évfordulóján éjjel történt, nem, ez nem véletlen.
2011. dec. 12. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
El kell menni pszihiáterhez, ő mondja meg mi a bajod, nem itt fogod megkapni a megfelelő választ. Én nemrég votlam pszihiátrián, kaptam gyógyszert. Segíteni nem segített, illetve annyiban segített, hogy rájöttem, hogy a dolgok fejben dőlnek el. Persze vannak kivételek, akiknél tényleg szükséges volt szedni őket. Tehát ha úgy érzed beteg vagy, az is leszel...Magyarul: ne gondolj rá, foglald el magad, ha zavarnak ezek a dolgok.
2012. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tsubaba válasza:

Tudod akarmit mondanak azok akik nem hisznek avagy nem tapasztaltak hasonlo dolgokat meg attol erezheted a masvilagot. Ha jobban bele gondolsz a biblia nem emlit semmi fele kosztes teruletet ahol a "szellemek" meg rekedten es ketsegbeeseten bojonganak, ohol a biblia az Isten szavai irot formatumban. E szerint barmi lehet es talan van is odakint amit mi emberek nem ismerhetunk. Ez is talan azert van amiert isten elvileg szabad akarattal ruhazot fel minket, hogy csak is hiedelmek es a teknologia rabjai legyunk elzarkozva a megmagyarazhatatlan dolgoktol.

Amugy ezt azert mondom hogy akik nem hisznek es szeretnek szorakozni masokkal akik szeretnenek valaszokat kapni vagy csak azt erezni hogy nincsenek egyedul,belassak hogy jobb ha inkabb elfodulnak es ha nem erdekelt a tema akkor ne is irjanak baromsagokat.

Plusz nem kell semmien szakemberhez menned mert ha eleg eros vagy akkor egy kis onkontrolal, fel tudsz emelni egy falat magad korul ami meg gatolja hogy esetleg az elmed vagy mas dolgok jatszanak a kepzeleteddel. De akarmi is van senki nem probaljon meg hoskodni es szellemet idezni esetleg fekete magiat hasznalni mert a vege csak az lesz hogy kipurcansz.

2015. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!