Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan hallhatom meg lelkem...

Hogyan hallhatom meg lelkem hangját?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon szép idézet, csak én nem boldogulok vele:


"Azt se feledjük el, hogy igazából a "lélek" az alapvető útmutató, vezérlő erő a kapcsolatainkban. A probléma sokszor abból adódik, hogy nem vagyunk kapcsolatban a lelkünkkel, nem hallgatunk annak a hangjára. De ha igen, akkor a lelkünk képes lesz vezetni bennünket szükségleteink feltárásában és beteljesítésében"


2011. dec. 10. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lelked hangja szerintem a megérzésed.

A lelkünk mélyén mindig tudjuk, hogy mikor cselekszünk jól, és mikor nem.

Érzed, akkor is, ha elnyomod ezt az érzést.

Egyszerűen hallgass erre a belső hangra.

2011. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dömötör12345 válasza:
Rakd oda a füled b+ -.-" tiszta logikus nem ?
2011. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lélek hangja, a lelkiismeret hangja – nem fizikai hang. Hiszen nem fizikai rezgésről rezgő testről van szó, hanem lelki-ismeretről --> lélek-ismeretről. Ezt paradox módon a csendből lehet meghallani –pontosabban – a csendből kilépve lehet, amikor kilép, amikor keletkezik. Ennek tradicionális módszere a meditáció. Zen meditáció.


„Minden, amit kaptam, a csendből kaptam” Weöres Sándor

2011. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!