Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek már történt hasonló...

Veletek már történt hasonló szituáció? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval. többször elképzeltem(2 éve mindig amikor a metrón utazom), hogy egy kedves ismerősömmel, hogyan akarok találkozni(régen találkoztunk). Egyik nap pedig az egyik évfolyamtársával találkoztam, pont abban a szituációban, ahogy a kedves ismerősömmel akartam volna találkozni.Van ekkora ereje a képzelőerőnek, meg az álmoknak, vagy csak szimpla véletlen egybeesés?
2011. dec. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Véletlen egybeesés.
2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%

Párszor már előfordult velem, hogy gondoltam valakire - akit rég nem láttam - és tényleg összefutottunk.


A kérdésedre nem tudok válaszolni. Én speciel hiszek a pozitív gondolatok erejében.

2011. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Ne lepődj meg, természetes dolog.

Én is így futottam össze a minap egy kedves ismerősömmel.

A gondolataid, vágyaid megfogannak, és választ kapsz rájuk.


Véletlenek pedig nincsenek :)

2011. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napkiraly ***** válasza:
Megyek az utcán, eszembe jut egy ismerősöm, fél másodperccel később ott áll a kocsija. Eszembe jut valaki, két másodperccel később jön tőle az SMS (abban az időben minden SMSét megéreztem). Stb. stb. Ezek nem véletlenek. Rossz előérzet - hallgatni kell rá
2011. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is történt hasonló: az egyik reggel úgy ébredtem, hogy ma találkozni fogok K. nevű régi ismerősömmel. Este mikor hazafele mentem eszembe jutott a reggeli megérzésem és mondtam magamban, hogy na milyen hülyeség nem is vált be, akkor felszálltam a buszra és ott volt. Meséltem neki a reggeli megérzésről és azt mondta pontosan ez történt vele is :). Érdekes.
2012. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!