Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szétnéztem kérdések között,...

Szétnéztem kérdések között, lehet elsiklott felette a tekintetem de én nem találtam hasonló kérdést ezért bátorkodtam kiírni. A szituáció a következő. Mások is kaptak hasonló üzeneteket facebookon miszerint a barátod/barátnőd megcsalt?

Figyelt kérdés
Én is kaptam és a barátom is. Ebből persze egy szó sem igaz. Mindketten Csongrád megyében lakunk, a személyek aki írták az üzenetet pedig Budapesten. Már csak a távolság miatt sem jöhetett volna létre a dolog, meg amúgy sem. Már arra is gondoltam hogy valamiféle vírus "keze" van a dologban. Épeszű ember nem írogat csak úgy, ismeretlen pároknak ekkora badarságokat.
2011. dec. 16. 08:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a szöveg ugyan az, csak a neveket cserélték ki. De ugyan azok a helyesírási hibák vannak benne és még a mondat szerkezete is ugyan az. Ebből gondolom hogy valami vírus lehet. De ez csak egy tipp.
2011. dec. 16. 10:16
 2/4 2xSü ***** válasza:

1. Hol kaptad az üzenetet? (Privát üzenet, falra írt üzenet.)

2. Ki az üzenet feladója?

3. Egészen pontosan mit tartalmaz az üzenet? (A legjobb lenne talán egy screenshot.)


(Ez vagy valami vírus, vagy marketing fogás, esetleg egy általános URL-ekkel játszó „poén”.)

2011. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Privátban kaptam az üzenetet, igaz az egyebek között volt. Valós személynek tűnt, mivel egy csomó kép volt róla feltöltve de fiatal lány létére nem sokat mozgolódott. Amúgy kb. 2 órája írt barátnőm hogy az ő párja is kapott hasonlót. Úgy hogy valószínűleg valami vírusféle lesz. Köszönöm a választ! :)
2011. dec. 16. 13:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és az üzenet tartalma. Lehordott mindennek, és azt írta hogy terhes a páromtól és mivel szerelmesek egymásba hagyjam ott, de nem muszáj mert ha megszületik a gyerek akkor a párom fog elhagyni miatta, addig csak játszik velem (jelzem 2 éve vagyunk együtt, ez már annyira nem játék) :) Kb. ennyi volt. Először nem tűnt poénosnak de utána már jót röhögtünk rajta. Köszönöm a választ!
2011. dec. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!