Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék álomba merülni...

Hogyan tudnék álomba merülni úgy, hogy közben ne veszítsem el a tudatom?

Figyelt kérdés
Tippeket várok, technikákat. Személy szerint én most próbálgatom, és amikor elérnék a holtpontra akkor észlelem, és visszazökkenek éber állapotba. Esetleg csak ezt gyakoroljam tovább?
2011. dec. 20. 17:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A test alszik, de a tudat éber... Jól hangzik.
2011. dec. 21. 11:15
 12/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit utánajártam, és jól gondoltam, hogy jó úton járok. Robert bruce az AP szakértője is leírja, hogy az alvásparalízist ha képesek vagyunk előidézni az egy jó kezdőlépés, az AP felé.
2011. dec. 21. 15:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor mégis van hozzá köze, úgy tűnik csak én nem hallottam még róla. Ha ezzel a módszerrel sikerül elérned az ap-t, akkor írd le ide, engem is érdekelne.
2011. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát az nem mostanában lesz. :D

Egy biztos, hogy köze van hozzá a szemöldökeim közti régiónak bizsergésének erősödésének. Ugyanis amikor alvásparalízisem van akkor nagyon durván érzem ezt a régiót, és erőteljes nyomást.

Azért a tudatos álommal szeretnék belépni mert volt olyan, hogy kinyitom a szemem bénultság, aztán visszacsukom rákoncentrálok a bizsergésre, és visszasüppedek az "álomvilágba", aztán újra kinyitom a szemem.

2011. dec. 22. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!