Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy elveszítem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy elveszítem! Mit tegyek hogy ne veszítsem el életem értelmét?

Figyelt kérdés

Külföldre megyek dolgozni és már most érzem hogy távolodik el tőlem és nem akar velem nagyon már kommunikálni sem...ellök magától...mit tegyek?félek hogy elveszítem őt...

ő is akarja hogy menjek én nem akartam menni,de ő erősködött hogy menjek,én mondtam hogy nélküle nem szívesen megyek...most meg ezt csinálja...miért?


2011. nov. 18. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt ő tudhatja igazán. Ezt így ahogy leírtad, mond el neki!
2011. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen kérdést te írod ki?
2011. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 10:19


már elmondtam vagy 100-szor!!!!

2011. nov. 18. 10:20
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 10:20


1-szer írtam ki 2 napja kb....

2011. nov. 18. 10:21
 5/13 A kérdező kommentje:
nem szoktam többször ki írni de most úgy érzem hogy sz.ar a helyzet és nem tudom mit csináljak...félek hogy elveszítem és tehetetlen vagyok....
2011. nov. 18. 10:24
 6/13 anonim ***** válasza:
hogy miért csinálja, ezt csak ő tudja
2011. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Normalis dolog hogy fenn all a veszely egy kapcsolat elridegulesere vagy eppen a feltoresere, mikor egyik fel messze megy. Ezzel szamolni kell.
2011. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, és kétségbe vagy esve ne menj! Ennyit nem ér. Hiába fizetnek sokat, ha közbe elveszted akit szeretsz.
2011. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennek pszichológiai oka van. Ilyenkor az ember gátolja a kialakított kötődést az adott személy iránt, hogy őt kevesebb sérelem érje. Szeretitek egymást így kialakult egy biztonságos kötődés. De te elmész külföldre (így ha nem is a hétköznapi értelemben, de elhagyod őt), ezért a kötődés sérül(het), ami nagyon féjdalmas lelkileg. Tehát ő gátolja kötődését ami ugy nyilvánul meg hogy eltaszit magátol, távolodik toled... Így könnyen megeshet hogy elveszíted, pont azért mert sérül a kötődés.


Hogy mit tehetsz ellene?

Nem mész külföldre. Vagy biztosítod affelől hogy csak őt szereted, csak te kellesz neki, őt imádod, ezt elmondod és érzékelteted vele, a nap 24 órájában, és megígérd neki hogy hazajössz és meglátogatod, vagy ő is kimehet hozzád bármikor. Az a legjobb hogyha konkrétan már adsz is egy időpontot neki hogy mikor tudtok találkozni...


Egy pszichológushallgató

2011. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 10:52


köszönöm utolsó!én biztosítom a felől hogy engem viszont lát és próbálom is éreztetni vele minél jobban,de nem engedi....minél jobban próbálkozom annál jobban ellök magától...pedig én nem akartam menni,ő volt az aki azt mondta hogy menjek és ő erősködött és azt mondta hogy ha nem megyek akkor el hagy engem.....elvileg ha minden jól megy tavasszal már együtt mennénk vissza.nem tudom mit tegyek?!nagyon fontos ember ő az életemben,ennyire közel még senki nem állt hozzám és senki nem állt így mellettem...félek hogy egy olyan embert veszítek el és olyan társat amilyet soha a büdös életben nem találnék...érzem hogy ő a igazi..

2011. nov. 18. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!