Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valamit sokszor...

Szerintetek ha valamit sokszor leírok teljesül?

Figyelt kérdés

pl: meggyógyulok

Milyen ereje van az írásnak?


2011. dec. 24. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Nem teszel semmit érte, úgyhogy csak szerencséd lenne ha teljesülne.

2011. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ha sokszor leírod és elhiszed, hogy teljesül csak megzakkansz.
2011. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pedig egyik ismerősöm fia rákos volt és küzdött is persze, de egy spirál füzetet végigírt és meggyógyult
2011. dec. 24. 11:36
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Magától is meggyógyulhatott volna, hiszen küzdött, szóval nem azért volt mert leírták sokszor..
2011. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

biztosan állíthatom hogy nem.


ennek ellenére van aki évek óta próbálkozik ^_^

[link]

2011. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Japánban volt egy legenda,hogyha alaki papírból ezer darut(madarat) hajtogat az meggyógyul.Még a 90-es években volt egy kislány aki a atombomba utóhatásaként rákos volt.Ő hitt a legendában,és elkezdte a darukat hajtogatni..

Olyan 900 db körül hajtogatott.Ma egy szobor áll a hirosimai emlékparknál.A bejáratnál a sok hajtogatott daru látható(nem papírból már) A kislány nem élte túl a rákot..


Szóval hiába írod le sokszor,csak reményt ad,gyógyulást nem.Ha valaki mégis meggyógyul az nem annak köszönheti hogy leírta 1000-szer vagy rajzolt 100-szor.Ott az élni akarás vágya járult hozzá.-.

Nem hiába mondják az orvosok,hogy ha az ember lelke gyógyulni kezd,akkor elkezd a teste is gyógyulni.

2011. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Az Agykontroll és a Vonzás törvénye MŰKÖDIK!... :-))

Csak tudni kell használni...


A Vonzás törvénye szerint nagyon sokszor kell úgy gondolni a vágyálmodra, mintha az lenne a valóság (gondolj rá, mond ki, írd le, rajzold le, stb.)...


Ezzel a módszerrel bármit be tudsz vonzani (pénzt, egészséget, szerelmet, stb.)...


Ha egészséget szeretnél (vagy betegségből meggyógyulni) akkor sokszor mondd ki - gondold ezt : EGÉSZSÉGES VAGYOK... TÖKÉLETES A TESTEM... MINDEN SZERVEM TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK...


Rossz módszer (ezt ne mondd - gondold SOHA ) : Nem vagyok beteg... Nem akarok beteg lenni...


Betegség esetén az Agykontroll is nagyon jó módszer lehet (ezt most nem írom le, vegyél egy könyvet, abban benne van a módszer)... :-))


Természetesen nem kívánhatsz lehetetlent az Univerzumtól (az amputált lábadat a Jóisten sem képes visszanöveszteni)!


Ja, és még annyit : a Vonzás Törvénye nekem évtizedek óta remekül működik, én ezt már akkor is használtam, amikor még nem is olvastam róla, hogy ilyen létezik!...

Amire vágytam, azt sokszor elképzeltem, lerajzoltam, leírtam, és bármennyire lehetetlennek tűnt, hamarosan mégis teljesült!... :-))

2011. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Működik. Írd le sokszor, hogy felkel a nap és fel fog kelni, ha elég kitartó vagy. Naplementével is működik, meg egy csomó műs dologgal!!!!
2011. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Természetesen nem azért lehet sikeres ez a technika, mert sokszor leírod, hanem mert ezáltal "átitatod" a gyógyulni vágyással az elmédet.

Szóval csak írogass, képzled el, hogy minden oké, mondogasd magadban.

És vedd meg a Gyógyíthatsz könyvet az Agykintroll tól.

Mi volna maga a betegség? Ha nem tolakodás a kérdés,

2011. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
nem mert nem így működik sajnos !!!!
2011. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!