Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy győzhetem le a félelmemet?

Hogy győzhetem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Nos,az a helyzet hogy félek egyedül aludni.Félek a szellemektől és stb.Ha ezek számít igen játszom lövöldözős játékokkal és nagyon nagyon ritkán nézek horrort.Ha ki kell mennem a sötétbe nem nagyon félek.:S.Nem tudom mit tegyek...13/L. [bocs ha hülyén fogalmaztam =\].
2012. jan. 2. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Gyere, aludj velem majd én megvédelek.
2012. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
asd.! XD.
2012. jan. 2. 21:48
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy pls. normális válaszokat.! ;)
2012. jan. 2. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Hipnózissal esetleg. Sok esetben értek el sikereket embereknél a fóbiáik legyőzésében. Beszéld meg a szüleiddel és keressetek meg egy szakembert.

Régebben én is féltem. Nekem megoldást jelentett, hogy bekapcsolva hagytam mindig egy kislámpát, vagy az akváriumot.

2012. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Napkiraly ***** válasza:
30%
Ölelj magadhoz egy macit vagy egy méteres fszt, az megnyugtat. Ha ez nem megy, akkor gondold át objektíven hogy nincs ott jelen semmi, egymagad vagy, mindennek van racionális magyarázata, minden hang hőtágulás, stb. Ha ez sem elég, akkor gyenge hangulatvilágításnál aludj.
2012. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja.
2012. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon régen nekem is volt ilyen problémám, azt hiszem ilyen korban minden harmadik vagy negyedik gyereknek volt ilyenje. Nagyon egyszerű a megoldás: ne gondolkodj ilyeneken. Így átveszik magad fölött az érzelmek az irányítást. Olyan nonszensz dolog ez. Jön is egy szellem, mit csinál veled? Nem vagy képes látni fizikailag, nem tud fizikailag bántani.
2012. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Mifelénk nem a szellemektõl kell félni, hanem a cigányoktól. Van nállad egy 10 forintos, akkor elveszik az életedet!


Amúgy nem részesei a fizikai válóságnak, úgyhogy nincs mitõl félned.

2012. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
XD ezeket honnan állapítottátok meg? a földön kb az emberek 95% fél lényegtelen mitől. A lelkek tudnak ártani csak nem pofonnal. Beszélni róla hat egy bizonyos fokig... :D pedig mennyire egyszerű és ott van mindenki szeme előtt ha igazán le akarod győzni megtalálod a választ .)
2012. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kineziologus, hipnotizör segithet.

Sajat magad: agykontrollban van erre egy technika, ehhez javasolnam mindenkeppen a tanfolyamot. Belsö utazas cimü könyv is segithet.

Minden modszer lenyege, hogy visszaemlekezel a multra, kiderited, mi okozza ezt. Elöször megtudni, mi okozza, majd elfogadni, hogy ez van, szembenezni a problemaval (es nem menekülni elöle). Ezutan magatol is oldodik a dolog, tehat fokozatosan jobb lesz, de ra lehet segiteni agykontrollal, ill. a kineziologus oldasakor ö elmondja, hogyan. Agykontrollal az a lenyege, hogy elöször elkepzeled, hogy nyugodtan alszol.

A masik, hogy racionalisan tudd: mivel ott nincs semmi, semmi alapja a felelmednek. A hötagulas, nappal-ejszakai hövaltozas miatt adhat ki hangot a fa butorzat, padlo...stb. Ezen kivül, ebben a dimenzioban nincs ott semmi, masik dimenzio meg ebböl a szempontbol nem erdekes, mert valojaban meg SOHA SENKIt nem erintettek meg.

Ha nagyon olyan erzesed van, h valaki ott van (alt.egy bizonyos helyen mindig), egyszerüen küldd el minden este. Ha ugy erzed, nem hasznal, tisztittasd meg a hazat hozzaertövel, akiben megbizol (pappal, hozzaertö termeszetgyogyasszal). bioenergetikussal). Csak hogy jol erezd magad.

2012. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!