Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzhetem le a félelmemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Félek az intimitástól. Félek megölelni, kezetfogni vagy puszit adni egy fiúnak. Miért? Hogy győzhetem ezt le?
2011. aug. 1. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van pasid?
2011. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs és nem is volt. de egy fiú egy hete meg akart ölelni és én nem mertem. nem mertem puszit se adni neki...
2011. aug. 1. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagY?
2011. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
18
2011. aug. 1. 23:50
 5/11 A kérdező kommentje:
és ez miért is fontos?
2011. aug. 1. 23:55
 6/11 anonim ***** válasza:

miért zárkózol el ettől? vallás, rossz emlék vagy egyéb?

(ez azért fontos részlet...ha nem tudod az is jelent valamit...)

2011. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

vallás nem hibás, rossz emlékem nem volt még eddig. egy fiúval randiztam, de ő nem ölelt át, vagy ilyesmi.

nem tudom, miért zárkózom el ettől. csak most ébredtem rá, hogy félek. de, ha megölel a fiú, akkor meg jól esik. csak én nem tudom visszaölelni. feszengek, nem tudok megnyílni előtte.

2011. aug. 2. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:

A félelmet csak akkor tudod legyőzni ha szembemész vele.

Annyit legyél fiúk "intim" közelében amennyit csak tudsz így lassacskán elfog tűnni a félelmed.

Biztos vannak fiúbarátaid öleld meg őket alkalomadtán puszizkodás is tök átlagos dolog.


Persze a fentieket nem úgy említettem hogy legyél egy "ribanc aki mindenkire rámászik".


Hidd el menni fog csak ne tartózkodj ilyen helyzetektől mert sose fog elmúlni így a félelmed max. erősödni fog.


Szűz vagy még ?


Osho Intimitás c. könyvét meg homlokegyenest ajánlom elolvasásra. Abból mindent megtudsz min kell változtatni.

2011. aug. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Osho-t már egyszer elkezdtem, de akkor nem láttam értelmét elolvasni. Pont éjjel elkezdtem el megint (a válaszod előtt, függetlenül tőle), most már igen. Vmi megváltozott bennem.

Igen, szűz vagyok még és nem érdekel, mit mondanak mások, nem fogok lefeküdni olyannal, akit nem szeretek. Nem vagyok olyan, mint a mostani tinédzserek. Nem érdekel, hogy ciki e vagy sem, de én nem leszek olyan, mint ők.

2011. aug. 2. 05:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell tucatembernek lenni én se vagyok az.


És ha már itt tartunk én is szűz vagyok de nem érdekel ki mit mond. :)

Olyan emberek véleménye számít úgyis akik bölcsek az idióták csak idióta véleményt tudnak nyilvánítani.


Azért remélem sikerül legyőznöd a kételyeid.

Sok sikert:)

2011. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!