Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A macskák észlelik a paranormá...

A macskák észlelik a paranormális jelenségeket/spirituális dolgokat?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már nálunk, hogy a macskám random dolgokra bámul, vagy csak a semmibe, megijed, fújtat, felborzolja a szőrét. Ma reggel a plafont bámulja kikerekedett szemekkel, nyávog és tátog. Ez miért van?
2010. nov. 25. 08:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
A macskád valójában a XII. Pius pápa reinkarnációja. Pius híres volt arról, hogy több száz ördögűzést végzett. Lehet nállatok megszállta az ördög a csillárt és ezért bámulja folyamatosan azt.
2010. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a macskád unatkozik, és evve lfoglalja el magát. Vagy valami agyi problémája van.
2010. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Minden macska csinál ilyet. Meg a kutyák is. Sőt, még a mogyorós pelék is szoktak. Durva, mi?:D

erre szeretik sokan bemagyarázni, hogy a macskájuk látott valamit, mert akkor jaj, de különleges lesz minden:)

2010. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
szerintem van benne valami én hiszek benne.a kutyák és macskák észlelhetik az ilyen paranormális dolgokat.volt olyan hogy a kutyám egyik este ahogy ültem a fotelban anyámmal egy szobában, arrébb ment tőlem vagy 3 métert hirtelen, leült és bámult az ajtó felé mintha látna valamit amit mi nem (megjegyzem épp csokit ettem amikor sosem lehet levakarni magamról :D ) kicsit ilyesztő volt.aztán másnap kaptuk a hírt hogy anyám egyik rokona meghalt :S akkortájt előző este amikor a kuytám ezt csinálta.kirázott a hideg.
2010. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Dadim ***** válasza:
72%
Igen. Ugy hiszem,az állatok láthatnak olyan dolgokat,amiket mi nem.
2010. nov. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
87%
A rokonom is erről számolt be. 2 kutyája rendszeresen annál a fotelnél ücsörögnek ami régen a férjéé volt,aki 5 éve halott. Mindíg úgy csinálnak,mintha még visszajárna a gazdi a régi foteljába. Sokszor bámulják a bútordarabot,mintha ülne benne valaki.
2010. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
100% beteg egy állat
2010. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
nem semmi baja. az enyém is, de ràjottem hogy egy csomo muslinca, pok van a falon ami emberi szemmel nem észlelheto , és ekko persze felébred benne a vadàszoszton.
2010. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Unatkozik.
2010. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Pj0tr ***** válasza:
67%

Ez olyan mint amikor a statisztikusok elmesélik, hogy akinek kackiás bajsza van, azt nagyobb valószínűséggel üti el egy piros lada... A számokból sokmindent ki lehet hozni. Miközben ezeket a sorokat gépelem, biztosan meghalt pár ember, született pár csecsemő stb stb. Valahogy mégsem futkozik a hátamon a hideg tőle, mert az élet megy előre.

Véletlenek vannak.

A macskák pedig nem hisznek a szellemekben így nem is látják őket. Az, hogy valamit nem értünk attól még nem paranormális. És az, hogy te nem látod, hogy mit néz a macsek még biztos, hogy nincs is ott semmi.

2010. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!