Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltatok már olyan...

Tapasztaltatok már olyan természetfeletti jelenségeket, amiket én átéltem?

Figyelt kérdés

Többször találkoztam idegen lényekkel és egyszer szellemmel is, teljesen őszinte vagyok:


Az idegen lényekkel való találkozásaim:


1., 1995-96 körüli találkozás:


Egy őszi estén , amikor bementem a szobámba, egy kb. 1 méter átmérőjű, kb. 120 cm magasságban egyhelyben lebegő fénygömb jelent meg. Halk, búgó hangot adott ki. Fehéren világított. Hirtelen "elment" az áram. A következő emlékem az volt, hogy a földön fekszem. A fénygömb már nem volt ott, de a helyén egy kör alakú perzselődés volt látható.


2., 2003-as találkozás:


2003 július közepe környékén egy este nem tudtam elaludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hajnali 2 óra körül egy kb. 2 méter magas, nagy fejű és nagy, fekete szemű lényt vettem észre tőlem kb. 4-5 méterre. Először azt hittem, hogy képzelődöm, de nem sokkal később elindult felém. Ekkor vettem észre, hogy három nagyon hosszú és vékony ujja van egy kézfején. Félelmemben bebújtam a takaró alá és Istenhez könyörögtem. Miután kibújtam alóla, még mindig ott volt, egy méterre az ágyamtól. Csak nézett, nem mondott semmit. Ezután hirtelen eltűnt.


A lény így nézett ki:


[link]



3., 2004-es találkozás:


Egyszer 2004 nyarán, kb. reggel 4:30 körül arra ébredtem, hogy a szoba másik végén egy ilyen lény áll:


[link]


Sajnos nem tudok valami jól rajzolni, de szinte teljesen így nézett ki. Az alsó testét nem figyeltem meg, mert a fejét és a felső testét néztem. Elég szomorúnak tűnt...

Kb. 175 cm magas volt és sötétbarna, fénylő bőrű. Félelmemben az előző "találkozáshoz" hasonlóan bebújtam a takaró alá. Kb. 3-4 percig remegtem alatta, majd miután kibújtam alóla, már nem volt ott.


4., szintén 2004-es találkozás:


Az előző találkozáshoz nagyon hasonlóan, szintén egy nyári reggelen,kb. 5-6 óra között arra ébredtem, hogy a szoba túlsó végén egy kb. 120 cm magas, nagyfejű, nagy, fekete szemű, szürkés-zöldes bőrű lény áll. Így nézett ki:


[link]


Majdnem ugyanúgy reagáltam rá, mint az előző esetnél.


Ezek voltak az eddigi találkozásaim.

Teljesen őszinte vagyok, nem találtam ki.


A negyedik "találkozásnak" van egy másik szemtanúja is.

(A másik szemtanú a testvérem. Gyorsan odahívtam.)


Szellemmel való találkozásom:


14 évvel ezelőtt, 3 éves koromban történt: Édesanyámmal sétáltam és az utca túlsó oldalán lévő egyik házzal szemben észrevettem egy kb. 40 év körüli férfit, aki sepregette a járdát, de közben sírt és kiabált. Meglepően gyorsan mozgott. Hirtelen félelem és szomorúság töltött el. Mutattam az anyukámnak, hogy ott egy "síró-rívó bácsi", de ő nem látta. Alacsony növésű, fekete hajú és bajszos volt. Ha jól emlékszem, kék farmernadrágot és kék-fehér csíkos pólót viselt.

Nem sokkal később részletesen elmondtam a szüleimnek, hogy hogy nézett ki.

Kiderült, hogy abban a házban-,ami előtt láttam a furcsán viselkedő embert(szerintem valószínűleg szellemet)-korábban lakott egy, a személyleírásommal teljesen megegyező férfi, aki autóbalesetben halt meg nem sokkal az eset előtt. Voltak gyermekei.


2010. szept. 1. 15:32
1 2
 1/20 M@x ***** válasza:
Haver! Ez nagyon durva! Fiú vagy vagy lány? Velem nem történt hasonló%
2010. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó a fantáziád!Gratula!
2010. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Őszintén, tényleg nem képzelődtem. Amint már írtam, van egy másik szemtanú is.
2010. szept. 1. 16:10
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát én is találkoztam ilyenekkel én is egy olyan 3-4 éves lehetem éjszaka felébredtem és elfordultam az éjjeli szekrény felé és láttam egy nagy fekete szemü de elég kis feje volt,és elégé hasonlo volt a függetlenség napja cimü filmben arra az idegenre ami ilyen bioruhábol bújt elő.


Megint kiskoromban egy éjszaka azt vettem észtre hogy csőppög a viz a fejemre szoltam apámnak hogy csináljon valamit de nem csőppőgt viz utána visza feküdtem akor ugyan ugy éreztem de akár merre fordultam mindig éreztem és nem csak olyan volt mint ha viz cseppegne rá még ilyen fura zsibadó érzésem is volt.


2006-7 nyarra nem emlékszem pontosan hogy mikor,na mindegy éjszaka kint játszotam a kutyámmal akor elöttem egy kis átlátszo lángoló arc ment el hasonlitot az üstökösre.

Szintén nyáron történt ugyan ugy kint voltam este

és aztán kapun ülő fura kis alakot láttam és morgot rám majd beszaladtam a házba.

És úgy szintén nyárronés este a kutyával játszotam is láttam hogy ház falánál egy fényes vonal jelenik meg majd elkezdet szélesedni és aztán eltünt.

Manapság meg olyanokat tapsztaltam hogy valaki oda ül az ágy szélérre mellém de egy éjszaka soksor előfordult,érdekes hogy nem vettem figyelembe biztos már nagyon álmos voltam XD

A tőbbit se vettem igazán figyelembe

De arra kis alakra aki a kapun ült az rendesen megíjesztet.

2010. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Sajnos nem tudom megnyitni a rajzolt képeket, mert a rendszer szünetel, de ajánlom neked ezt a könyvet:

Inuaki a bennem élő reptilián. Ebben olvashatsz zöldes szürkés lényekről, akik itt élnek. Én teljes mértékben hiszek a knyvnek....( egy hét éves kisfiú beszélgetése a pszicholgussal- megdöbbentő-)

2010. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

uhh ez durva.

nem még nem voltak ilyenek velem.

csak annyi, mikor olyan 4-5 éves lehettem az ablak elött este sötétben elsuhant egy hófehér angyal formájú alak és mikor utána néztem nem volt már semmi odakit...

2010. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek, én állatira be lennék tojva.

Egy ismerősöm szellemet idéz rendszeresen, hát attól meg plána be lennék tojva. Ezt a képességet valahogyan nem kívánnám magamnak, ami a tiéd.


A szürkés lényekről meg nem nagyon mernék olvasni, mik vannak.

2010. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az első élményedben gömbvillámot láthattál,az betud jutni a falon keresztül is akár.És okozhat áramszünetet.Sokan Ufo-jelenségekkel is összefüggésbe hozzák,amiben lehet igazság.

A többi találkozásod is (a szellemes kivételével)"ufonautákkal" való találkozás lehetett.Vannak,akiket rendszeresen látogatnak,általában törlik az ember emlékezetéből a találkozás kellemetlenebb részleteit,talán nem ártna,ha figyelnéd,nincsenek-e néha rajtad fura ,megmagyarázhatatlan sérülések.

2010. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ja,sajnos a képeket nem lehetett megjeleníteni,pedig nagyon kíváncsi lennék,remélem később megtekinthető lesz majd.

Nagyon érdekesek egyébként a tapasztalataid.

2010. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Állítólag 8 éves korig a gyerekek látják a szellemeket és egyéb jelenségeket is. Nekem is volt olyan "idegen látogatós" tapasztalatom még valamikor tavaly nyáron. Nem tudom hány óra volt, amikor felébredtem, de mintha valami/valaki keresztülment volna a szobámban (egy árnyékot láttam, mintha ember lett volna) ment az ablak felé, de úgy megijedtem, hogy elbújtam a takaró alá, amikor előbújtam eltűnt a jelenség. Egyébként az ilyen dolgot akkor is átlehet élni, amikor félálomban van az ember. Mondjuk azt nem értem, hogyan hívtad oda a tesódat, h ő is lássa a dolgot.
2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!