Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha összetört a...

Mit tegyek ha összetört a szerencsepénzem? Kidobhatom? Vagy őrizzem meg? Úgy tudom így elvész a szerencse.

Figyelt kérdés

2012. jan. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha eltört igy is ugyis elvész de én nem hiszek amugyse babonákban.(mármint szenrencsepénz meg lohere) viszont abban hiszek hogy a törött,repedt dolgok örizgetése nem okoz jot.ugyhogy semmiképp ne tartsd meg!
2012. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy a francba tudtad eltörni?
2012. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Vágd földhöz, köpj rá kettőt, és ugráld körbe háromszor. Majd forraszd, vagy ragaszd össze, és hagy állni 2 napig 14%-os ecetoldatban. A harmadik napon vedd ki, és az ecetet mosd le citromlével. (legalább 40%-ossal) És mindezek után már csak annyi dolgod van, hogy megidézed a szerencse manót, aki vissza varázsolja bele a szerencsét, ami a törés következtében elszabadult. Sok szerencsét!
2012. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Napkiraly ***** válasza:
Eltört? Miből vetted ki, keletnémet rulettjátékból vagy gazdálkodj okosanból? Esetleg a plazmavágó felett játszottál vele és beleesett?
2012. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazi szerencse pénz???

Ugye nem egy pap adta neked? :o

veszélyes az ilyesmi amúgy.. azt rohadtul nem szabadott volna eltörni, ha tényleg szerencsepénz volt..

2012. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


:D híres lett a kérdés:))

2012. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 21:26

Az igen! :-D

2012. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!