Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogyan történhetett meg?...

Ez hogyan történhetett meg? Nem kamu

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,soha nem érdkelődtem semmilyen ezoterikus dolog iránt,földhözragadt,tudományos beállitottságú ember vagyok.

Anno pár éve volt a TV-ben egy műsor biztos emlékeztek,nem emlékszek a cimére egy csávó ,valamilyen mentalista féle csinált trükköket. Ezek számomra nevetségesek,bűvészkedésnek gondolom őket,semmilyen természetfelettit nem képzeltem bele. Viszont volt egy olyan mutatvány,miszerint órákat állitott meg egy műsorban,röhögtem is rajta. Na másnap vettem észre,hogy a karórám megállt pontban fél hétkor,mikor a csávó bevetette a "varázslatot" .A többi órával semmi nem történt,viszont véletlennek egy kicsit húzósnak érzem,hogy pont akkor haljon meg az elem,vagy az óra mikor a bevetés történik Erre milyen magyarázat létezik? A tudomány témakörbe akartam fletenni,mert meggyőződésem,hogy van rá valamilyen logikus magyarázat,de ott kiröhögnének,én is kiröhögném ha mástól hallanám. Pedig nem kamu ,tényleg így történt


2012. jan. 5. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

> meggyőződésem,hogy van rá valamilyen logikus magyarázat

Véletlen.

2012. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hamarabb megállt már az az óra. Ha nem, akkor is lehet véletlen. Én például ha olvasok, véletlen ugyanazt a szót olvasom ki a könyvből, amikor a mellettem szóló tévében ugyanazt a szót mondják ki. De nem egymás után történik ez, hanem ugyanabban az időben. Van hogy pont ugyanazt mondom, mint ami a tévében is van (egy szó) de nem kötőszavakra értem, hanem ritkábbakra.

Tévéből, egy régi (vagy élő) felvétel nem képes hatni a tárgyaidra, vagy rád.

2012. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aznap rajtam volt az óra ,fürdés előtt vettem le

amúgy valószinüleg igazatok van és véletlen,bár igy is durvának találom,hogy pont aznap,pont akörül az idpont körül állhatott meg,de jobbat én sem tudok. Azért még várok válaszokat

2012. jan. 5. 22:31
 4/5 anonim válasza:
nem vagyok valami nagy kókler, most jöttem először ezotéria témába, de nekem az a véleményem, hogy a világegyetem végtelen, miért ne létezhetne varázslat? lehet, hogy nem igazi varázslat csak egy tudomány amire még nem jöttünk rá, mint pl a középkorban a merlinek :D csak ismerték a petárdákat és mágusnak hitték őket. lehet hogy most is csak ez van, 6 milliárd ember a földön ebből 10-20 mágus akik lehet, hogy csak felfedeztek már rég valamit, amit a többiek nem tudnak :O
2012. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a pszichológia tanárunk egy ügyes kis trükkel bebizonyította, létezik az aura. Persze, nem hinném hogy ilyen szivárványszínekben pompázó izé mint amiket az ebből pénzt keresők állítanak, dehát ki tudja :D


Randomban odament mindannyiunk mögé, és lassan közelítette a kezét a hátunk felé. Mindegyikünk észrevette, még mielőtt egyáltalán hozzánk ért volna :)


Tehát ha nagyon elrugaszkodok a realitástól, azt állítanám hogy olyan "állj már meg" kisugárzást küldtél a karórádnak tudat alatt, hogy tényleg így tett :P


Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is csak véletlen.

2012. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!