Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rémisztő! Szerintetek mi...

Rémisztő! Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés
Szeretek agyagból művészkedni, és egy hete csináltam egy boszorkányt, ami nagyon jól sikerült. A szobám alsó polcán kapott helyet, ami fölött egy erősebb könyvespolc volt tele könyvekkel. A könyvek évekig stabilan álltak a polcon. Az agyagból készült boszorkány két napig volt a polcomon, mígnem egyik éjjel sikítva ébredtem fel egy óriási zajra. Mikor felkapcsoltam a villanyt, láttam, hogy a könyveim egy része a polcról lehullva ráesett a boszorkányomra, méghozzá úgy, hogy lefejezte azt. A boszorkány szerintetek rossz szimbólum? Sok házban láttam, azért készítettem, mert megtetszett.
2011. okt. 2. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
hát ha iylen gonosz banyát csináltál könynen lehet hogy azért.mivel az a pusztulás és gonoszság. de vannak ma már jo boszsorkányok de azok többnyire szépek. azok pozitivabbak.
2011. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi tette a szobrot boszorkánnyá? Milyen részletek gondoskodtak arról, hogy a szoborról vasorrú bába és ne egy házsártos vénasszony jusson az ember eszébe.
2011. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
A pusztulás angyala elment hozzád, amiért egy agyagbábut mertél csinálni, ami boszorkát ábrázol. Most hogy elűzd, 1 napig fél lábon kell körbe körbe ugrálnod, azt kiabálva: ungyabulagyungabunga
2011. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
csinálj angyalt
2011. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Rémisztő. Nem bíznám a véletlenre! Elvinném a város szélére a maradványait, porrá zúznám, és elégetném!
2011. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Inkább angyalt rakj ki! Elképzelhető, hogy negatív dolgokra gondoltál, vagy csak egyszerűen rossz kedved volt amikor csináltad..
2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

14:47


:):):)


Nem leszakadt a polc?

2011. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

facepalm...

az van amit hiszel...mmint nem az van, de megesik hogy a könyvek potyognak, nyilván nem az az oka, hogy a vaskos harry potter kötetnek nem tetszett a bosziszobrot, légy egy kicsitt logikusabb...

2011. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már évekig úgy álltak azok a könyvek és pont akkor estek le az éjszaka közepén lefejezve a boszorkányomat...
2011. okt. 2. 19:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ez igen érdekes.de nem hinném,hogy köze lenne szellemi lényekhez,vagy ilyesmihez,ha te magad nem ilyen szándékkal készítetted el a boszit.szerintem olyan értelemben nincs jó meg rossz szimbólum,hogy ha boszorkányt csinálsz az rossz,de ha angyalkát az jó.
2011. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!