Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a lelki egyensúlyo...

Hogy tudnám a lelki egyensúlyomat rendezni, állandó halálfélelmemet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Állandóan félek, hogy meghalok, vagy a szeretteim meghalnak. Legjobban apukámat féltem! És ráadásul a médiából, ismerősök körében is azt hallom, hogy rákos lett vki. Annyira félek, nem szeretném, hogy a félelmem betegséget növesszen bennem. Hogy tudnám ezeket a gondolatokat elhessegetni? Minden este, mielőtt elalszok ezen kattogok és már elegem van. Nappal nincs gond, mert elfoglal minden egyéb.
2012. jan. 10. 08:25
1 2
 11/14 Antimod ***** válasza:

"Először megijedtem, hogy csak vallásos válaszokat kapok"


Ha az enyémre gondolsz, az nem vallásos válasz.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A Tiédre is :) Kifejtenéd mire gondoltál? Köszi
2012. jan. 16. 20:22
 13/14 Antimod ***** válasza:
55%

Nem tudom, mi van a halál után, de elég valószínű, hogy folytatjuk valahol - azaz a tudatunk. Készülök arra, hogy az agytól különálló tudat létét bebizonyítsam.

Egyelőre a halálközeli élményeket kutatom, amelyek - egyelőre - erősen azt feltételeztetik, hogy a tudat végig megmarad. Csak azt nem tudjuk, hogy az agyhalál után mi történik vele, hiszen onnan még senki nem tért vissza élve. Emellett még van egy sor spirituális tapasztalat, elhunytakkal való kommunikáció, rengeteg egyéb paranormális jelenség, amiről nem tudjuk, hogy igaz-e. A nagy számok törvénye alapján azonban kizártnak tartom, hogy mind hamis volna, vagy mindre volna tudományos magyarázat.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

...és ha nincs is semmi attol sem kell félni,mert azt sem fogod tudni hogy meghaltál mivel megszünsz része lenni a létezőnek, részemröl én attol félek jobban hogy van valami..

ami a meghalás folyamatát illeti biztos sz"r érzés , attol tartok kicsit

az amitöl viszont mindannyian tarunk a szeretteink elvesztése ez sokkal keményebb dió azért van mert minden érzelem az önzésböl fakad ...igen még az önzetlen szeretet is csupán a magunkrol kialakitott képnek történő megfelelni akarás ezt tudatossá kell tenned magadban nehéz de azt hiszem segithet...

2012. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!