Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandó rossz álmok .!?

Ayime kérdése:

Állandó rossz álmok .!?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől van az, hogy mindenféle külső nagy esemény nélkül úgy 6-7 éve minden éjjel emlékszem arra amit álmodok, és az esetek 98%-ban nemjó az álom. Amióta ez elindult a képzelő erőm is az egekbe szökött. De már szeretnék egy "üres" északát végig aludni. Szóval ötlet?
2010. aug. 9. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlen. Nem lehet mit tenni, ne gondolj semmi rosszra.
2010. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én mit nem adnék azért, hogy minden éjjelről emlékezzek az álmaimra! És bizony én is "98%"-ban "rosszat" álmodok, de már annyira megszoktam, és annyira tetszik, hogy nem is bánom. Mondjuk, amitől megijedek az annyira nem jó, de pl. megölnek vagy valami, nincs vele problémám. (De az is lehet, hogy egy kicsit szuicid vagyok)


Próbáld egy kicsit lefárasztani magadat, hátha összejön! Semmiképp sem igyál lefekvés előtt teát, kávét, kólát, energiaitalt, stb.! Ha korán fekszel, nem vagy kimerülve, nagyobb az esélye, hogy emlékezni fogsz arra, amit álmodsz.

2010. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az "Eredet" c. filmet a mozikban... [link]
2010. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emlékezz vissza mióta álmodod ezeket, valami oka van.... Egy szellem, vagy akármi rosztetted....
2010. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
álomfogó;) : D
2010. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a rossz álom azért van, mert félsz valamitől. ha ilyen régóta tart, akkor azt tudom elképzelni, h régóta nem teszel meg valamit, amit meg kellene. pl egy rossz kapcsolatból való kilépés; egy munkahely- vagy lakhelyváltás; vagy csak egyszerűen nem úgy élsz, ahogy valójában szeretnél, pl nem teszel meg magadért mindent lustaságból vagy gyávaságból.

gondolkodj, nincs valami ilyen?

elérhető célod van az életben?

megteszel a célodért mindent, amit meg tudsz tenni?

2010. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!