Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ne haragudjatok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ne haragudjatok, de én nem tudok versenyezni az igényeitekkel! Ha ilyen vagy ehhez hasonló képeket küldözgettek egymásnak, akkor csak azt éritek el, hogy a legtöbb normális pasi elkerül titeket? Szerintem igen!

Figyelt kérdés

[link]


22 éves fiú vagyok és tetszik egy 20 éves lány, de nem tudok és szerintem a magyar fiúk 9/10-e nem is tud egy ilyenkülsejű sráccal versenyezni. Akkor inkább egyedül maradok, ha csak ilyen vagy ilyesmi pasi kell ennek a lánynak, meg a többi barátnőjének is. Mert mindegyik lájkolta ezt a pasit, csak ilyesmi kell még 20 éves korban is nekik. Én már feladtam.


22 F.


2011. dec. 28. 15:55
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
22%
Pedig ez az alap...
2011. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Pedig nem is bombázó lányról beszéltem, hogy ennyire jó pasit megérdemeljen. Mégis szerinte ezt ő megérdemli. Az a baj, hogy van 12 másik barátnője, és úgy gondolja az összes, hogy ők is megérdemlik az ilyen pasikat. Én már kiszálltam, feladtam.
2011. dec. 28. 15:58
 3/58 anonim ***** válasza:
82%
Mi itt a kérdés?
2011. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
41%

Ezért ban egyre több kérdés, ahol a bombázó királylány kérdi: szüzen halok meg?


Iggggeeeeeen

2011. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Az a kérdés kedves 3. hozzászóló, hogy miért ilyen pasi kell az összes ismerős csajnak? Még aki nem mondja, annak is ilyen kell.
2011. dec. 28. 15:59
 6/58 anonim ***** válasza:
88%
Talán nézz más nő után... Amúgy a pasik mire lihegnek? A magazinok műcsajaira, és el is várnák (nagytöbbség), hogy a nők úgy nézzenek ki, mint a photoshoppolt tyúkok. Akkor mit rinyáltok, ha egy csaj elvárja, hogy a pasi adjon magára?
2011. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
83%

Azért kell nekik ilyen pasi, mert megtehetik.

Ha másra nem, akkor egy pár éjszakára biztosan.

Tulajdonképpen nincs is gond az álmodozással, csaj meg kellenet tanulni reálisan gondolkozni.

2011. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
79%

Egyetlen módon tudsz elég jó lenni kedves kérdező, legyen kegyetlenül magas társadalmi rangod, és kegyetlenül sok pénzed.

Én már nem is akarok versenyezni, én értékes embernek tartottam magam, de úgy tűnik, hogy azok a dolgok, amit én értéknek tartottam (becsület, hűség, kedvesség, figyelmesség, intelligencia, műveltség), nem értékek már, csak egy elmúlt kor emlékei, és ezt a nők tanították meg nekem.

2011. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
80%

Minden 2. kérdés már erről szól..nektek nem unalmas?

Amúgy add fel igen,ügyes vagy.. :S Mindig lesznek akadályok,csak tovább kell menni akkor is.

És nem hiszem el,hogy mindenki a külsőre megy a közeledbe.-.-

2011. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Én adok magamra, de nem nézek ki így ha havi 50-100 ezret költök magamra akkor sem. Mit tegyek? Én nem a magazinok címlányaira gerjedek, hanem átlag lányokra. De az ismerős barátnők, mind szinglik, nem sok pasival voltak együtt, mert az ilyen pasit várják mind egytől egyig. Velünk szóba sem állnak, pedig nem is vagyunk rondák.
2011. dec. 28. 16:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!