Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már az, hogy nem...

Éreztétek már az, hogy nem szeret egy családtagotok, de nem tudtátok megmagyarázni miért?

Figyelt kérdés

Nagyon családszerető vagyok, nekem mindig is fontosak voltak a rokonok, rengeteget tudok sírni miattuk. A szüleimmel mindig jóba voltam (voltak persze kisebb veszekedések), de igazából nem vagyok velük olyan viszonyba, hogy mondjuk elmondjam kibe vagyok szerelmes stb... De most teljesen úgy érzem, és alig tudom megmagyarázni miért, hogy apa alig szeret. Hogy igazából midnig jobban szerette a bátyámat. Ilyen apró dolgok vannak, amik rosszul esnek.. megölelném, de nem ölel vissza.Beszélek hozzá, de ne is válaszol, kérdésekre unottan felel...

Mit tehetnék?

Egy kétségbeesett 16 éves lány..


2012. jan. 11. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
néhány helyen kicsit rosszul fogalmaztam, bocsánat, csak siettem..
2012. jan. 11. 19:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre csak az lehet a megoldás, ha kettesben leültök és őszintén megbeszélitek a problémádat. Minden más csak csúsztatás, kendőzés lenne. Egyébként, lehet hogy csak a kamaszodás miatt másként érzékelsz bizonyos jeleket tőle. Ez még nem jelenti azt, hogy már nem is szeret.
2012. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem! :)

Anno 16 évesen én is.

Engem anyukám a mai napig nem bír sőt különbséget tesz közöttem és bátyám között!Bátyám mindent megkap ( dolgozik ott hagyta az iskolát ), én iskolába járok és még is magasból le vagyok sz*rva. :)


De én már elmúltam 18 már 1 éve nem lakok otthon! Néha megyek csak haza APUKÁM végett! :)

2012. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ui.:Én nem tudtam anyukámmal megbeszélni a dolgokat még jobban elkezdte a hisztériát!:)
2012. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apáról nem tudnám elképzelni, hogy hisztizne..:)
2012. jan. 11. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez téged nem vígasztal, az a én apukám születésemkor kitalálta, hogy ő még egy gyereket nem tud eltartani. Elváltak a szüleim, csak a bátyámat horda kéthetente, a nevét se volt hajlandó önként odaadni, DNS vizsgálat stb.
2012. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uff szegényke..:SS Akkor én még szerencsének érezhetem magam..
2012. jan. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!