Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha kiejtettem egy csúnya...

Ha kiejtettem egy csúnya kívánságot a számon, azt hogy tudom visszavonni/ jóvátenni?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, holnap vizsgázom, és testvérem sütött ilyen meggyes sütit, amit imádok, de azt hittem, hogy nem hagyott nekem, és nagyon idegbe jöttem, és olyan csúnyát mondtam :( Utána egyből megbántam. Ő nem hallotta csak a nagymamám.
2012. jan. 18. 16:19
1 2
 11/17 SSJGoku ***** válasza:
Mond meg neki hogy szereted az hatásosabb minden babonánál,ráadásul ha nem hallotta akkor jól fog esni neki!!
2012. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szarj a saját hátadra és csapkodd szét strandpapuccsal, vagy még egy lehetőséged van: állj ki az erkélyre meztelenül és locsolj magadra szenteltvizet miközben azt ordibálod hogy megbaszott egy reptoid.
2012. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

na akkor válaszolok :)


aki linkelte a a blogot (gondolom a sajátod) neki annyit szeretnék, hogy attól még, hogy te nem hiszel ezekben a dolgokba, attól nem kell okosabbnak gondolnod magad mint akik hisznek benne :)

aki ilyeneket ír, abból az derül ki, hogy sok tanulnivalód van még a világról (ami egyáltalán nem baj)

az utolsó válaszolónak meg csak annyit, hogy szerintem nálam nem működne ez a szertartás, de te próbáld ki nyugodtan :)

2012. jan. 19. 21:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot, jobban fogod érezni magad utána szerintem... nem kell semmi "szertartás", meg visszaszívás meg kecskeáldozás azért, hogy megbocsásson neked. Főleg egy ilyen apróságért. Elég egy őszinte bocsánatkérés
2012. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#12 vagyok.

Ahogy a kolléga mondta, a bocsánatkérés (lehet) hatásos és mindkét fél tudni fog róla. A paraizébigyusz és ezoterikus módszerek maximum a saját tudatod megnyugtatására jók.

Egyébként simán elég lenne annyit tenned, hogy odamész nagymamádhoz, elmondod neki, hogy félreértés történt és hirtelen felindulásból mondtad. Ő pedig rálegyint, azt mondja, hogy megesik az ilyen, gondold át háromszor, mielőtt kimondanád és megkínál kakaóval :)


21F

kopaszblog tulajdonosa ;)

2012. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó előtti kommentelőnek, így fogok tenni :)

Kopaszblog tulajdonos neked azt üzenem, hogy igazad van, és amit írtál az ebben a formában már szimpatikus :)

2012. jan. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!