Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jártál sikerre...

Mennyi idő után jártál sikerrel a vonzás törvényével (a Titokkal)?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe tellett bevonzanod a dolgokat? És milyen sikerélményeid voltak?
2012. jan. 18. 18:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem hiába van ezotéria, ami belső kört jelent, és van exotéria ami a külső kör. A belső körben vannak a kevesek akik valamit értenek a világban működő spirituális erőkből, és tudják azt úgy használni, hogy a fejlődést elősegítsék. A nagy többség meg az anyag aki ragaszkodik a kézzelfogható dolgokhoz, és ezért felfoghatatlan számára egy irracionális következtetés. Azt viszont tudni kell, hogy nem az anyag mozgatja a szellemet, hanem fordítva.
2012. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

# 21

van, aki álomvilágban él és van aki a valóságban:)

2012. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy nincs ilyen, vagy olyan. A helyes válasz az arany középút. Ha az álmaidat leszarod a valóságban fogsz elkorcsosulni, ugyanakkor ha csak az álmaidban élsz nem jutsz egyről a kettőre.
2012. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el! Ha képes vagy maradéktalanul hinni abban,hogy amit szeretnél,azt te magad valóra tudod váltani,akkor már sínen vagy! Nekem mára már megy.Hazudnék,ha azt mondanám,hogy bármit megkapok,de az esetek 80%-ában sikerül.A legnagyobb dolgok,amiket bevonzottam,hogy lett munkám,sikeres vizsgákat tettem,lett párkapcsolatom,édesanyám meggyógyult.Nekem ezek voltak a nagy dolgok,és boldog vagyok,hogy sikerült a Titkot elsajátítanom!
2012. jan. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!