Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jártál sikerre...

Mennyi idő után jártál sikerrel a vonzás törvényével (a Titokkal)?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe tellett bevonzanod a dolgokat? És milyen sikerélményeid voltak?
2012. jan. 18. 18:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
A titok egy átverés, baromság.Vonzz be magadnak egy lottó ötöst, vagy vonzd be, hogy Afrikában ne éhezzenek. Akkor elhiszem majd.
2012. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó Válaszoló, úgy örülök, hogy végre rendes választ kaptam! Igyekszem megfogadni a tanácsodat, mert lenne pár dolog amit nagyon szeretnék, ha sikerülne (szerelem, vizsgák ilyenek :) )

Más is válaszolhat még persze, de kérem, hogy a válaszok hasznosak legyenek, ehhez mérten :)

2012. jan. 18. 20:10
 13/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolón a 19:58-as válaszát értem.
2012. jan. 18. 20:10
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

# 12

akkor csak az hasznos, ami neked szimpatikus?

egyébként szerelemhez és vizsgákhoz nem kell varázslat. ezek tök átlagos dolgok...

2012. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10/14 jókat ír, én a második vagyok. Van benne igazság, de nem mindig ilyen egyszerű! Csak nem szeretném, ha csalódnál.
2012. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva működik: nem használom és nem is vonzok be semmit. :P
2012. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%

19:58-as válaszoló vagyok... itt buktok meg szkeptikusok. :D Ezzel a hitetlenséggel. Ti ugyanúgy vonzotok,csak nem vesztek tudomást róla.Azt meg teljesen aláírom,hogy a vonzás nem működik olyan dolgokra,amikről Te magad sem hiszed el,hogy megtörténhet. Akkor már a hasam süttetném valami napfényes kis szigeten,világbéke lenne meg minden szép és jó. Én tudatosan "általános" dolgokra fordítom az energiáimat meg tudatosan általános dolgokat vonzok.Vagyis,helyesbítek... nekem ezek az általános dolgok a legfontosabbak. De azzal tisztában vagyok,hogy olyan dolgokat vonzzak be,amik elérhetőek,ez az egyik kulcs.Ezt a lottóötös dolgot meg nem kéne erőltetni... meg hogy ha működik a vonzás, akkor miért történik vagy éppen nem történik meg ez vagy az... ugyanis a vonzást nem egy könyvből tanulod meg,nem egy filmből,ez nem varázslat meg semmi ilyesmi. Ha kell valami,akkor tenni kell érte,de ehhez KELL,hogy érezz, hogy tudatos legyél,hogy képzelj és elképzelj,meg megélj. Ennyi az egész. Remélem egyszer majd többségben lesznek azok,akik a gyakorlatban használják ezt,és nem könyveket írnak róla,hanem hasznosan elmagyarázzák az embereknek,mit jelent a Vonzás Törvénye.


Amúgy szkeptikusok,akik most ezt olvassák...figyeljétek meg a gondolataitokat meg az érzéseiteket. Minél többet gondoltok egy dologra,annál többet kaptok belőle.

2012. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%

"Amúgy szkeptikusok,akik most ezt olvassák...figyeljétek meg a gondolataitokat meg az érzéseiteket. Minél többet gondoltok egy dologra,annál többet kaptok belőle."

most akkor hogy is van a lottózással? azt se tudod mit beszélsz:D

2012. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Mirk ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a Vonzás, a törvénye, a film meg a könyv is csupán néhány ember remek marketing és üzleti ötlete. Egy remek ötlet ez kétségtelen, hiszen sok embernek úgy tűnhet, hogy valóban működik.

Arról van itt szó, hogy amíg te azt hiszed, hogy ezt vagy azt a Vonzás segítségével valósítottál meg, valójában minden segítség nélkül saját elhatározásod eredményeképp sikerült. Nincs itt szó pozitív energiákról, vagy az adakozó univerzumról. Arról van szó, hogy az ember szinte mindent elérhet a Saját erejéből de! a legtöbb emberből hiányzik az akaraterő. A vonzásban való hit ( vagy bármi másban való hit ha már itt járunk) megadja a szükséges határozottságot és akaraterőt a cselekvésre.

Amit én nem értek az az, hogy miért kényelmesebb sok ember számára a dolgokat a Vonzás áldásos hatásának tulajdonítani, ahelyett, hogy elismerné, hogy az események az Ő vagy mások döntéseinek és cselekedeteinek következményei.

Lehet hogy xy azt hiszi, azért lettek jobbak a jegyei, mert ezt vonzotta. Vagy inkább azért mert a jobb tanulmányi eredményeken járt a feje (tudatosan) egész nap és többet készült, tanult. Mert remélem senki sem merészeli elhinni azt, hogy a Vonzás erőteljes gyakorlásával + a tanulás teljes mellőzésével lehet jó eredményeket elérni.


Láttam a filmet. Egy példaként egy kisgyerek és a hőn áhított bicikli került elő. Nem csoda, hogy megkapta, hiszen kitapétázta vele a szobája falát. Nem az univerzum adta meg neki, hanem a szülei mert látták, hogy mit szeretne.

Egy másik esetben egy "meggazdagodást" láttunk, ahol az illető 10millió dollárt szeretett volna és hirtelen (nyilván a vonzás következtében) eladott egy könyvet amiből pont ennyi bevétele származott. Persze itt is az univerzum hallgatta meg a szükség szavát, nem arról van szó, hogy az illető x évvel ezelőtt írt egy könyvet amit a padláson felejtett, és most eszébe jutott kiadatni.


Egy szó mint száz, a Vonzás törvénye csupán egy újabb felesleges misztikum. Mindent el lehet érni a vonzás nélkül is, csak lehet, hogy a vonzás előtt nem is erőltetted meg magad annyira. Persze mindenkinek szíve joga, hogy mivel magyarázza az életet és a világot, de a vonzás szerintem csak felesleges bonyolítás.


Minek a hit ha van elég akarat.

2012. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%

73%os,


Egy vicc a hozzászólásod, de azért reagálok rá. Nem, te azért fordítod hétköznapi dolgokra a figyelmet, mert arra rá tudni fogni, h ó igen, hát működik a vonzás törvénye, hisz bélára gondoltam 2 hete, és tényleg találkoztam vele tegnap. Ja. neked ezek a dolgok a legfontosabbak?:D Röhejes vagy, Tudod mit? Akkor vonzz be nekem lottóötöst. Nekem a pénz is fontos. A többi dolog, amit írtál, még nagyobb zagyvaság

2012. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!