Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyek a legbaljósabb és...

Melyek a legbaljósabb és legszerencsétlenebb számok. Mondjuk 1-30-ig?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok.
2012. jan. 19. 23:35
 1/7 horrendas ambages ca ***** válasza:
Hm. Nekem talán a 8as számmal voltak a legjobb élményeim.De amióta a 17-es számra váltottam,mint a "bizonyos" szám,azóta a szerencse elpártolt.Szóval ez személyfüggő talán.
2012. jan. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
En sajat magamnal ilyet nem vettem eszre,es ha van is mindenkinek mas,pl. add össze a születesi datumod,ha 1.1.1990.-ben születtel,akkor 1+1+1+9+9+0=21,2+1=3,ebben az esetben a te szamod a 3-as lenne.Hallottam egy jostol hogy a 16-os nagyon szerencsetlen,akinek ez a hazszama,jo ha otthon egy papirra leirja melle tesz egy masik szamot,pl.16/3,es ezt a papirt valahol az elöszobaba tartja,v. kezzel rairni a külsö ajto szamra,hogy masok ne vegyek eszre.Na meg vannak kombinaciok is ha erdekel,a nevböl stb,meg minden varosnak,ha összeadod az iranyitoszamat,es meg sok mas.Tehat mindenkinek mas,lehet eszre sem vesszük a szamok hatasat,de en nem akarok ilyesmibe belebonyolodni.
2012. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3,7,21
2012. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a jósnő elnézhetett valamit, mert nekem a 16 a szerencseszámom, mégsincs örökös balszerencsém vagy bármi hasonló...
2012. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem josno,bocsanat,aki szammisztikaval foglalkozik,numerologus,persze semmit nem kell komolyan venni.
2012. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13
2012. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!