Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a legszerencsétleneb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a legszerencsétlenebb a földön! Lehet így valaha is esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

A legtöbb dologban szerencsétlen vagyok, nálam sose jön össze semmi se. Nem csak a párkapcsolatokra gondolok (volt párkapcsolatom).

De olyan dolgok történnek velem, hogy ha indulok suliba itthon hagyom a jogosítványom (ami figyelmetlenségre utalhat de ha elindulok vissza látom, hogy kiejtettem a zsebemből).

Sorozatba történnek velem a szerencsétlenségek. A múltkor a legnagyobb zivatarban kaptam defektet a városomtól 30 kiló méterre. A legszerencsétlenebb napom kedden volt. Borotválkozásnál megvágtam magamat, aztán sikerült a kulcsot bezárni a kocsiba a pótkulcsot meg nem találtam( végül meglett este) hát elindultam busszal, a buszsofőr odazárt engem az ajtóval, aztán akartam venni a büfében valamit nem volt meg a pénztárcám. Sajnos nálam az a baj ha velem rossz történik az egy sorozatot indít el úgy naponta megvannak az ilyen ügyetlenkedéseim de vannak olyan napok amikor minden össze jön egyben.

A múltkor volt egy lány akivel alakulóban voltunk, sokszor utalt rá, hogy tetszek neki szóval teljesen jól állt minden de aztán csak úgy lekoptatott. A barátnői is értetlenül álltak előtte.

Azt szeretném ha végre szerethetnék valakit aki szintén szeret és elfogad engem az ilyen szerencsétlen létemmel együtt.


2011. máj. 21. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a lányok megérzik, ha valaki negatív energiát sugároz
2011. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez fantasztikus:D Tudom, hogy te nem élvezed,de ezek a sztorik olvasva :D

nyugi, mamámat is odacsukta a busz, és velem is Előfordult,hogy elindultam biciklivel és gyalog mentem haza, mert elfelejtettem,hogy biciklivel mentem. A kocsimat még sosem felejtettem el, szerintem idő kérdése. Szóval nyugi, ez nem zavarja a lányokat :D

2011. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jajj de ismerős,ne is mondd.

Én is teljesen szerencsétlen vagyok csak lányba.Épp most zuhanyoztam le mert nemrég kávét ittam,mentem volna ki a szobámból,de megbuktam a táskámba,erre a kávé rá a falra,a szőnyegre,az ágyamra és rám.Mindent beboritott=)

Meg amúgy is a legcikibb dolgok történnek velem.Mások már csak röhögnek rajtam,hogy ez is csak én lehetek.:D

A legutobbi randimon jó benyomást akartam tenni a srácra,erre ahogy leültünk,egy padra rám olyan allergiás roham jött vmi virág miatt,hogy majdnem megfulladtam,köhögtem,könnyeztem,a srác halálra röhögte magát.

Szóval mindig kikapom=)De nyugi,attól még lesz valakid,nekem is mindig volt,általába még aranyosak is gondolják a szerencsétlenségemet.=)

20/L.

2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Elárulom, hogy a pechsorozatodnak az oka az, hogy az első baleset után negatívan állsz hozzá a dologhoz, ma már úgy is minden mindegy, és sorra jönnek a bajok.

Nincs olyan, hogy valaki szerencsétlenségre van kárhoztatva, próbálj kicsit pozitívabban hozzáállni, tudom, nem egyszerű, de megéri. És ha már te jól érzed magad a bőrödben, akkor a lányok is jobban fognak szeretni.

2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne =) Nem kell állandóan sopánkodni, meg sajnáltatni magad, gondolkodj pozitívan, tényleg minden ember megérzi, azt ha a legszerencsétlenebbnek tartod magad a földön. De hidd el nem vagy az!
2011. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jah, és kitartás, lesz majd jobb is =)
2011. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

19:59 és 20:13 rokonlelkek vagytok. :D

Igazatok van lehet negatívan fogom fel, csak sajnos az a baj, hogy ha történik velem valami oké ez van de másnap teljesen új emberként ébredek ebből a szempontból és mégis újra kezdődik. :S

Sajnáltatni magam nem szoktam nem szokásom, de ezt már én se bírom tovább.

De ha megyek az utcán vagy valahol nem mutatok ki semmit magamból általában vidám vagyok, máshogy nem is menne átvészelni ezeket a dolgokat. Határozott vagyok, mert ha beszélni kell nem dadogok meg ilyenek és mindig tudom mit akarok!

Csak sajnos ezek a kis ügyetlenségek arra utalnak, hogy nem vagyok eléggé határozott ami azért elég nagy negatívum a csajok szemében, hogy nem vagyok az.

2011. máj. 21. 20:38
 8/20 Chuck ***** válasza:

Szerintem meg mind1, hogy pozitívan, vagy negatívan áll a dolgokhoz....én pozitívan állok hozzá, még is van amikor egy nap össze jön csomó minden, van, hogy csak 1-2 dolog...

nem vagyok babonás, de az mi már,h 40 percen belül 21 olyan rendszámot láttam ami 013 és 666..

Szóval...SPRITE, és várj, én is azt teszem..

18/f

2011. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok babonás. De már kezdem elhinni, hogy a tükör hibája amit 6 éve eltörtem.

Meg nálam működik az a babona, hogy ha otthon hagysz valamit ne menj vissza érte vagy ne fordítsd ki a gatyádat....

2011. máj. 21. 21:20
 10/20 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít. Ha azt nem rontod el vhogy ilyen szerencsétlenségekkel, akkor van esélyed. Annak a lánynak eleve nem tetszettél, csak szívatott.
2011. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!